Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kaabalorn

Mass Effect 2 - instalacja gry (Wersja EA Classics)

Recommended Posts

Pfff.Powiem tak.Zakupiłem w Tesco Mass effecta 2 z serii ea clasic.W pudełku znajdują się dwie płyty kartka z kodem i "ulotka".

Raz już reklamowałem grę ponieważ gdy płyta pierwsza jest w napędzie nic nie rusza.Natomiast płyta druga normalnie rusza.Pisze tylko

aby włożyć dysk 1.Grę zareklamowałem wymieniłem na inny egzemplarz mass effecta i problem jest ten sam.Sprawdzałem to na dwóch komputerach sytuacja była taka sama.Po zareklamowaniu wpadłem do kolegi.U niego również sprawdziłem te płyty.Tam akurat były w porządku.

Jak wymieniałem grę za drugim razem "porwałem" pudełko z samego tyłu.Jednak w obu przypadkach byłem zdziwiony ponieważ obie płyty z nazwą "disc one" były porysowane w powiedzmy średnim stopniu.Nie wiem co mam zrobić.Reszta gier a (a mam ich sporo) odpala się normalnie.

Zastanawiam się czy nie ubiegać się teraz o zwrot pieniędzy.Czy posunąć się do desperackiego pobrania gry i użycia kodu.Jeśli ktoś wie co robić, w czym mogłby leżeć problem bardzo proszę o podzielenie się rozwiązaniem.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Być może.Też staram się coś szukać ale sądze że napęd jest zepsuty chociaż nie wiem reszta gier uruchamia się normalnie z drugim dyskiem mass effecta włącznie.Ja już mam dość krew mnie zalewa z tym komputerem dnia nie ma żeby sprawował się normalnie.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...