Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bambosz

Głośniki do 600zl

Recommended Posts

Witam

Poszukuje glosnikow 5.1 albo dobre 2.1 do 600zl max 700. Glownie beda służyły do rapu gier i filmów. Znalazlem cos takiego GENIUS SW-HF6000, GIGAWORKS PROGAMER G500, Logitech Z-623 ,LOGITECH Z CINEMA . Dziękuje za szybkie rozpatrzenie mojego posta.

Jeszcze zapomniałem zapytać się o wymiary pokoju ;)

Widzę że GIGAWORKS PROGAMER G500 są dobrymi głośnikami, grają w moim odczuciu bardzo dobrze. Chociaż słyszałem je nie zbyt długo, mam pozytywne wrażenie. Myślę że ten model można śmiało brać, lecz teraz jak widze jest dostępny w jednym sklepie za ~660 zł wg ceneo, a na allegro za 600zł Sam bym radził szukać oferty poniżej 600 zł.

GENIUS SW-HF6000 będzie trochę niższą półką, lecz jest to nadal przyzwoity zestaw 5.1 dla przeciętnego użytkownika. Cena ~450 zł. Głośniki te tracą nie znacznie dużo do modelu G500, jedyną dużą różnicą jest moc zestawu. Ale sam po mocy nigdy nie staram się głośników oceniać. Bass w tych glośnikach jak to nie którzy określają powolnie się rozchodzi po całym pokoju ( dla mnie atut :) ) ( na razie jestem na integrze więc jak wygladają wysokie średnie i niskie nie powiem dokładnie bo mogą być to błędne odczucia co do prawdziwych możliwości ) Bezprzewodowy pilot tutaj jestem dużym atutem. Podświetlany wyświetlacz jest dla niektóych uciążliwy, lecz jeżeli zestaw podłączy się do listwy to problem znika ( jedyny wyłącznik znajduje sie z tyłu subwoofera :tongue: ) Od strony technicznej nie mam zastrzeżeń bo zestaw prezentuje się dobrze i wydaje się być solidnym.

Wg mnie głośniki te może G500 nie przebijają dźwiękiem, ale design na 100%.

W filmach 5.1 sprawdzą sie dobrze tak jak i w grach, no i w muzyce. ( potrzeba sporo miejsce aby je dobrze rozstawić, inaczej zakup nie ma większego sensu )

Co do głośników podanych przez cb 2.1 nie słyszałem, i polecam poczytać recenzje innych użytkowników jak i ich testy.

W 2.1 sprawdzi się chyba najlepiej muzyka jak i gry, z filmami jest troche gorzej. Ale nie można wymagać wszystkiego.

Najlepszym zestawem jest klasyczne 2.0 do muzyki jest to ideał. W grach też nie powinny rozczarować. Chyba że komuś zależy na "efektach specjalnych" jak wybuchy itp. ,jeżeli nie wymagasz tego również od filmów. To microlab solo7c ( są ogromne jbc ) sprawdzą się tu bardzo dobrze.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...