Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambosz

Głośniki do 600zl

Polecane posty

Jeszcze zapomniałem zapytać się o wymiary pokoju ;)

Widzę że GIGAWORKS PROGAMER G500 są dobrymi głośnikami, grają w moim odczuciu bardzo dobrze. Chociaż słyszałem je nie zbyt długo, mam pozytywne wrażenie. Myślę że ten model można śmiało brać, lecz teraz jak widze jest dostępny w jednym sklepie za ~660 zł wg ceneo, a na allegro za 600zł Sam bym radził szukać oferty poniżej 600 zł.

GENIUS SW-HF6000 będzie trochę niższą półką, lecz jest to nadal przyzwoity zestaw 5.1 dla przeciętnego użytkownika. Cena ~450 zł. Głośniki te tracą nie znacznie dużo do modelu G500, jedyną dużą różnicą jest moc zestawu. Ale sam po mocy nigdy nie staram się głośników oceniać. Bass w tych glośnikach jak to nie którzy określają powolnie się rozchodzi po całym pokoju ( dla mnie atut :) ) ( na razie jestem na integrze więc jak wygladają wysokie średnie i niskie nie powiem dokładnie bo mogą być to błędne odczucia co do prawdziwych możliwości ) Bezprzewodowy pilot tutaj jestem dużym atutem. Podświetlany wyświetlacz jest dla niektóych uciążliwy, lecz jeżeli zestaw podłączy się do listwy to problem znika ( jedyny wyłącznik znajduje sie z tyłu subwoofera :tongue: ) Od strony technicznej nie mam zastrzeżeń bo zestaw prezentuje się dobrze i wydaje się być solidnym.

Wg mnie głośniki te może G500 nie przebijają dźwiękiem, ale design na 100%.

W filmach 5.1 sprawdzą sie dobrze tak jak i w grach, no i w muzyce. ( potrzeba sporo miejsce aby je dobrze rozstawić, inaczej zakup nie ma większego sensu )

Co do głośników podanych przez cb 2.1 nie słyszałem, i polecam poczytać recenzje innych użytkowników jak i ich testy.

W 2.1 sprawdzi się chyba najlepiej muzyka jak i gry, z filmami jest troche gorzej. Ale nie można wymagać wszystkiego.

Najlepszym zestawem jest klasyczne 2.0 do muzyki jest to ideał. W grach też nie powinny rozczarować. Chyba że komuś zależy na "efektach specjalnych" jak wybuchy itp. ,jeżeli nie wymagasz tego również od filmów. To microlab solo7c ( są ogromne jbc ) sprawdzą się tu bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...