Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matardox

Man of War Oddziały Szturmowe

Polecane posty

Skoro taki temat już jest to go dublować nie będę.

Również poszukuję graczy Men of War Assault Squad (mimo wszystko wolę oryginalną nazwę). Wszystkich zainteresowanych lub tych, którzy nie czują się na siłach by grać w sieci z racji doświadczenia proszę o kontakt.

Prowadzę klan Black Division grający w gry tej serii i aktualnie poszukujemy nowych graczy.

Kontakt ze mną można znaleźć na Steam-ie - http://steamcommunity.com/groups/blackdivisionclan

Przyjmujemy wszystkich graczy chętnych do gry niezależnie od umiejętności - im mniejsze tym nawet lepiej bo szybciej można się zgrać - pod dwoma małymi warunkami - kryterium wiekowe (18+) oraz chęcią do gry - my gramy prawie codziennie, część z nas gra codziennie, także dla nas chęć do gry oznacza możliwość zagrania przynajmniej kilka razy w tygodniu.

Klan ma charakter 4fun, aczkolwiek prowadzimy prace nad stroną poświęconą serii Men of War, także w przyszłości planujemy więcej zabawy :)

Jest ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że moderatorzy nie mieli nic przeciwko duble postowi, ponawiam swoje ogłoszenie.

Poszukuję graczy do gry w Men of War OS w sieci. Zwłaszcza do klanu, ale także do wspólnej rozgrywki.

Do klanu poszukuję osób w wieku powyżej 18 lat, mających czas na grę w godzinach nocnych - od około 20 do 23. Nie jest wymagane doświadczenie w grze. Jedyna wymagana rzecz to chęci do gry i nauki. Aktualnie klan, który prowadzę - Black Division - liczy 5 osób, gramy praktycznie codziennie w godzinach które podałem. Dodatkowo niektórzy nasi gracze grywają częściej, ale to już indywidualnie sami ustalają. W razie czego zainteresowanych proszę o kontakt najlepiej przez PW tu, albo stronę: http://www.mow-center.pl/redakcja/klany-i-...ision-clan.html

Ale nie tylko do klanu poszukuję graczy. Klan, klanem, gramy w jakimś rygorze, mimo, iż jesteśmy klanem 4fun to jednak częstotliwość rozgrywek jest większa. W związku z tym powiedzmy, że poszukuję także wszystkich - dosłownie wszystkich chętnych i/lub grających w sieci w Men of War OS. Zawsze lepiej grać w jakiejś ekipie, ponieważ ma się wówczas pewność, że nie będzie problemów z wychodzeniem z gry itd. Zajmujemy się również szkoleniem graczy. Oznacza to, że nawet jeśli nie macie doświadczenia w grze, albo zniechęciliście się do niej z powodu przegranych, to śmiało możecie do nas dołączać. W przeciwieństwie do większości ekip grających w tę grę my śmiało dzielimy się doświadczeniem, ponieważ wychodzimy z założenia, że jest to i tak tylko cześć składników potrzebnych do skutecznej gry, ponieważ nic nie zastąpi ponad 4 letniego ogrania, także śmiało dzielimy się informacjami.

W planach mamy również wspólne rozgrywki "historyczne" czyli mecze na modach, będące rekonstrukcją historycznych starć. Do tego jednak poszukujemy graczy, którzy chcieliby się trochę grą pobawić :) W razie czego kontakt najlepiej ze mną złapać bezpośrednio na Steamie, np. przez grupę - http://steamcommunity.com/groups/mowcenter - mówię grupę, ponieważ jest ona częścią strony o grze, gdzie w praktyce działam, ale strona to strona, a gra to gra ;)

Reasumując - zapraszam do gry wszystkich, niezależnie od doświadczenia.

A co dajemy w zamian?

W przypadku klanu dajemy własny serwer TS z niskimi pingami, pod hasłem, także nie ma kłopotów z gośćmi. Również oferujemy sporo zabawy i frajdy, ponieważ nasza ekipa nie gra tylko i wyłącznie dla wyników. Gramy dla zabawy i dosłownie dla sportu. Ale przede wszystkim możemy zaoferować nasze wieloletnie doświadczenie w grze. Nie będę próbował podliczać ile gier razem zagraliśmy, ale tak na oko, będzie to ponad 2000 gier w pełnym 5, lub mniejszym składzie. Gramy od 2008 roku, co oznacza, że zaczynaliśmy jeszcze z Men of War, a część z nas grała jeszcze we wcześniejsze gry serii. Gramy przeciwko każdemu kto chce zagrać przeciwko nam, także w tej grupie znajdują się gracze przypadkowi, ale też weterani, teamy i klany.

A grając z nami, także można mieć dobrą zabawę, ale również wiele się nauczyć. Zawsze śmiało pomożemy w grze, wyjaśnimy co i jak a po grze - lub nawet w jej trakcie, jeśli będziecie chcieli możemy też prezentować nasze opinie i sugestie co można poprawić w stylu gry itd.

Także zapewniam, że opłaca się z nami grać. Aktualnie wspólnie z nami gra kilka ekip - mniej lub bardziej klanowych, także zawsze znajdzie się ktoś do gry :)

Podsumowując - zachęcam wszystkich graczy Men of War OS do gry z nami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal MoW-Center.pl organizuje turniej 2vs2 w Men of War Oddział Szturmowy. Właśnie rozpoczęły się zapisy. Przewidujemy minimum 8 ekip na chwilę obecną o różnorodnym poziomie umiejętności. W turnieju do wygrania gry Men of War Wyklęci Bohaterowie, także jest o co walczyć.

Nie będę się wielce rozpisywał, ponieważ wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie portalu: http://www.mow-center.pl/oddział-szturmow...-szturmowy.html

Rozgrywki zaczynają się już w przyszłym tygodniu. Turniej mimo rozbudowanej formy ma być bardziej okazją do wspólnej gry, także zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. Nie bójcie się, nawet jeśli rozgrywka sieciowa nie jest Waszą mocną stroną - tym bardziej taki turniej pozwoli Wam zdobyć umiejętności, a jeśli macie doświadczenie, to będziecie mogli sprawdzić się w meczach z najbardziej znanymi i jednymi z najlepszych drużyn w Polsce.

Dodam, że turniej organizowany jest pod patronatem Cenegi oraz portali MILITIS.pl, MoW-Center.pl i Wayofwar.org

banner.png

W razie pytań śmiało piszcie. Zapisy trwają do 22 kwietnia. Rozgrywki rozpoczynają się już 23 i trwać będą około 3 tygodni - ze względu na "tydzień majowy".

Niech wygrają najlepsi!

(post za zgodą administracji forum)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć tu: http://steamcommunity.com/groups/mowcenter

Jeśli interesowałyby Ciebie gry w ekipie w trybie Stref Walki (takie trochę konkretniejsze) to mogę Ciebie skontaktować z moją ekipą (ja chwilowo mam urlop od grania, ale ekipa gra). Przez tę grupę do której dałem link też możesz się z nimi skontaktować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, szukam chętnej osoby do pogrania w kooperacji Man of War : Assasult Squad. Chodzi mi o misje przeciwko komputerowi.Granie z kimś to o wiele lepsza frajda.

Mam wersje steam lecz tam serwery zostały wyłączone, jedyna opcja to game ranger.

Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam na mój profil steam: https://steamcommunity.com/id/diablo123pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...