Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XXarekXX

Assassin's Creed 2 - skarby

Polecane posty

Otóż mam taki problem z villą , wyszukałem wszystkie skarby ale został mi 1 , pokazuje go przy wejściu do villi ale jakoby pod ziemią :( (na strychu już znalazłem) , czy mógłby mi ktoś doradzić jak tam dotrzeć :D ?

Ps. Gra po prostu zarąbista , po tym zakończeniu nie mogę się doczekać Assasins 3 :P (jeżeli takowy ma wyjść :( ) , ale wtedy chyba nie będzie potrzebny już Animus jak sądze :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarb jest w studni.Możesz znaleźć studnie koło villi po prawej stronie od treningu gdzie się walczy i tam schodzisz na dół przechodzisz prosty układ i masz 2 skarby nawet (kasa).Mam nadzieję że oto chodziło jak nie to szukaj pod murem jest jaskinia.Tam też jest skarb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarb jest w studni.Możesz znaleźć studnie koło villi po prawej stronie od treningu gdzie się walczy i tam schodzisz na dół przechodzisz prosty układ i masz 2 skarby nawet (kasa).Mam nadzieję że oto chodziło jak nie to szukaj pod murem jest jaskinia.Tam też jest skarb.

ha ! wiedziałem że tej studni nie bez powodu remontowałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać Assasins 3 tongue_prosty.gif (jeżeli takowy ma wyjść sad_prosty.gif )

Assassin's Creed: Brotherhood to trzecia część tej gry , wyszła w marcu tego roku.

Assassin's Creed: Revelations to 4 część i jest zapowiadana na listopad tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...