Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Regnar

Homefront - aktualizacje do gry

Recommended Posts

Czy komuś się aktualizował, albo aktualizuje Homefront? Mi przez 3h się "aktualizuje", ale pierwszy raz widzę aktualizację, która tak długo trwa. Czy może potwierdzić to jakaś osoba, która również ma Homefronta, czy rzeczywiście jakaś aktualizacja wystąpiła?

Link to comment
Share on other sites

Skoro masz legalną wersje gry to czemu się przejmujesz?? Przecież legalna wersja nie będzie pobierać wirusów ani cie nie będzie szpiegować, no chyba że masz pirata to wtedy to pytanie ma większy sens

Szybkość aktualizacji zależy od szybkości łącza oraz rozmiaru aktualizacji

Link to comment
Share on other sites

Mam oryginał. Transfer mam 240 Kb/s. Dlatego dziwię się, jak aktualizacja może tak długo trwać. Pobiera się tak długo jak nie jedna gra... Dziwne. Trochę się boje. Do tego nigdzie nie pisze o żadnej aktualizacji na powołanych stronach, nawet w newsach Steam.

Link to comment
Share on other sites

Może to paczka map albo coś w tym rodzaju, u mnie przy transferze 2 MB\s potrafi się coś długo aktualizowć albo ściągać.

Jeżeli obawiasz się zagrożenia ze strony tej aktualizcji proponuje przeskanować folder z grą programem antywirusowym.

Link to comment
Share on other sites

Przeskanuje, dmucham na zimne szczerze, ale wole być bezpieczny. Mapy są tylko w DLC dostępne, a Ja nie kupowałem żadnego DLC. Tobie też się coś ściąga dużego przy uruchomieniu gry? Dziwi mnie tylko to, że nigdzie nie ma informacji o aktualizacjach, co gorsza na Steam też cicho. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam teraz homefronta zainstalowanego ale ostatnio bardzo długo mi się world of tanks aktualizowało przy uruchamianiu, więc mnie takie aktualizacjie nie dziwią, jedyne czego się obawiam to tego że przerwie mi połączenie i ta aktualizacja od nowa przez ten długi czas będzie musiała się pobierać

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...