Skocz do zawartości

Tworzenie


UchiaKaike

Polecane posty

Dzień dobry. Mam problem natury intelektualnej, a gdyż mój umysł nie jest w stanie pomóc mi w zrobieniu trójwymiarowej animacji. Możliwe, że jest to spowodowane wrodzoną wadą, możliwe, że nabytą, tak czy owak proszę o pomoc, chcę zrobić animację C3-PO i R2D2 a nie wiem w jakim programie to jest pierwszy problem, a teraz problem drugi C3-PO ma śpiewać Happy Birthday a R2D2 pobrzdękiwać melodyjkę nie wiem jakiego syntezatora mowy użyć albo w jakim programie zmienić głoś na chociażby podobny już nie mówiąc o melodyjce R2D2(a najlepsze jest to, że nie ma skąd ściągnąć zwykłego Happy Birthday, tylko jakieś dziwne wersje |: ). I jeszcze pytanie czy wyrobiłbym się z tym do 30 sierpni, bo na tym mi głównie zależy? Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie animacji w blenderze z nowym interfejsem to banał, modele ściągnij z jakiejs strony z darmowymi modelami, poszukaj bo duzo ich w googlach. Syntezatorów jest dużo, możesz użyć popularnego Ivona, lub np windowsowego Microsoft Sam :P Polecam poszukać kilku tutków i po kilku godzinach ogarniesz interfejs blenda i złożysz jakąś animację. Ale problem możesz mieć z połaczeniem modeli do kości, a bez tego cięzko bedzie stworzyć cokolwiek co będzie wyglądało na animację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...