Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

Mysz bezprzewodowa do pracy w przeglądarce i grania

Polecane posty

Ok, może ktoś mi tutaj pomoże :) Chcę kupić sobie myszkę, bezprzewodową, przeglądając allegro nie jestem w stanie określić, którą się opłaca, która będzie najbardziej ergonomiczna itp! Może wypiszę kryteria i ktoś podsunie mi idealne rozwiązanie?

Mysz musi być:

- bezprzewodowa (bluetooth ponoć jest najlepszym rozwiązaniem?), z małym odbiornikiem

- może być tylko dla praworęcznego

- zasięg mieć co najmniej 3 metry (tak by możliwa była obsługa komputera podłączonego do telewizora)

- puki co używana przy laptopie, a w niedługim czasie przesiadam się na stacjonarny i nadal będę chciał używać tej samej

- używana w 80% zwykłej pracy przy przeglądarkach, explorerze, programach graficznych/video itp., 20% granie

- wytrzymała - często myszki upadają mi podczas przenoszenia laptopa, ale to za sprawą przewodu, który je ciągnie :P

- rozmiarowo pasująca do ręki, a nie "jakieś małe coś"

- ciekawy design

- cena nie gra roli, aczkolwiek najbardziej adekwatna do jakości i przydatności gadżetów

Do tej pory dokładniej przejrzałem tylko dwie myszy:

Saitek Cyborg R.A.T. 9 - ale doszedłem do wniosku, że za dużo płaci się za te możliwości konfiguracji, oraz czas działania baterii jest bardzo skromny.

Microsoft Arc Touch - ponoć słabo sprawują się przyciski, no i co z kciukiem opierającym się na lewej ściance, której tu nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...