Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gortal

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla - Całkowite spolszczenia modyfikacji m.in. Oblivion Lost

Polecane posty

Cześć mam dosyć uciążliwy problem.

Chciałbym pograć w Stalkera z modem Oblivion Lost Ultimate. Jest to kompilacja kilku modyfikacji. W każdym razie mój problem polega nie na wyświetlaniu angielski napisów, ale na tym, że nie ma oryginalnych "polskich" dialogów. Mam tutaj na myśli dialog po rosyjsku czytany przez polskiego lektora.

Próbowałem ściągnąć spolszczenie do Oblivion Lost, ale są tam zaledwie 3 pliki gdzie jest wsadzony lektor (a powinno być kilkadziesiąt). Próbowałem również przekopiować spolszczenie z Dima's Mod tak aby działało, ale z tego co kojarzę, to również nie wszystkie dialogi są przetłumaczone.

I tutaj moje pytanie. Czy istnieje mod / sposób aby sprawić że gra będzie czytała dialogi z normalnego Stalkera (bez modyfikajci). Lub też po prostu każde inne rozwiązanie, które sprawia, że są "polskie" dialogi.

Pozdrawiam

Gortal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Diabolos trochę mi pomogło. Wiem na czym polega problem. Gdy gra widzi że są jakieś dialogi w modzie to odegra te, jeśli ich nie ma odegra własne. Pozostał jedynie ten problem że przy odtwarzaniu dialogów u dołu ekranu pojawia się napis: cc_characters_voice_scenario(cośtam). Ponadto w głównym menu również są dwie opcje które nie zostały... hmmm... nieprzetłumaczone i jeszcze mam "ui_mm_arcade" oraz "ui_mm_version" tuż pod opcją "Wyjdź z gry".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...