Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiqARBUZ

Modern Warfare 3 vs. Battlefield 3 [KONSOLE] !

Polecane posty

Gość roxi1997dami

Cóż ja mam w MW2 w kampanii naliczone dwadzieścia sześć godzin grania. Niestety na MW3 dopiero zbieram, a w życiu typowego ucznia to nie jest łatwo. ;\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem kampanię w Battlefieldzie 3 i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. To, że nie ma takiego przepychu jak w MW3 uważam za duży plus, bo jest bardziej realistycznie i można się lepiej wczuć w rolę żołnierza. Jeśli chodzi o multi to bronie i dodatki bardzo fajne, ale sama rozgrywka i mapy kompletnie nie przypadły mi gustu. Na konsolach w multi rządzi MW3 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSAKUpl - dzięki to wezmę Walka w Zwarciu bo im ciaśniejsze mapy tym fajniej bo krążenie po mapie przez kilka minut szukając jakiegoś wroga jest trochę nużące ale do zakupu muszę jeszcze poczekać kilka dni (mam nadzieje że się rodzice z kieszonkowym nie spóźniąwink_prosty2.gif) A i orientujesz się ile mniej więcej kosztuje 1200 MSPsmile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem chyba w marcu BF3 (PS3), ukończyłem singla na easy, Zobaczyłem multi, pograłem w co-opa, ale nie mogłem przejść przedostatniego levela, i tak grałem na multi aż wbiłem chyba 3 orły i mi się znudziło.

Teraz kupuję MW3. Przejdę pewnie singla i multi oraz tryb przetrwania. Nie wiem co jest lepsze od czego, ale to zależy chyba od gustu.

Bo jak mi się znudził BF3, to za lepsze uznaję MW3, bo nic o nim nie wiem, i się wciągnę, bo w to w ogóle nie grałem. biggrin_prosty.gif Fajnie, że MW3 ma tyle trybów, nawet bez "Premium" czy jak to się nazywa w MW3.

@UP

W BF3 nie, bo mi się znudził, chociaż możemy w co-opa pograć w przedostatni i ostatni poziom.

A MW3 też możemy kiedyś pograć.

Zaproszę cię na PSN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś ode mnie.

Wolę MW3, bo jest lepsze od BF3 w tym, że:

-ma więcej trybów

-więcej map we współpracy (operacje specjalne)

-tryb przetrwania i Chaosu

Jak przypomnę sobie więcej, to napiszę.

A BF3 ma, czego nie ma MW3:

-inny system dodawania dodatków do broni

-trochę większe mapki

-lepsze miejsca do kampingu (tylko czasami sobie pokampię :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...