Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic - urządzenie nie jest gotowe.


Gilman

Polecane posty

Otóż mam problem z pierwszą częścią Gothica. Grę mam z play na dwóch cd. Więc wszystko ładnie otwiera się menu ja w chodzę w pliki z grą i setup no i tutaj tkwi problem. Otóż płyta pracuje ale nic nie chce dalej działać jakby zwiecha patrzę na mój komputer i ubyło 100 mega na c choć grę instaluje na f! więc wyjmuje płytę i taki oto komunikat D:\Gothic.EXE Urządzenie nie jest gotowe. Czy ktoś jest w stanie pomóc nie znam się na tym na komputerze jedynie gram no i internet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probowales przerzucic pliki instalacyjne gry z plyty na dysk?

Sprobuj zainstalowac z dysku, jesli nie da rady przerzucic plikow na dysk, to mozliwe, ze plyta jest uszkodzona.

Nie moge sobie przypomniec programu, ktory pozwalal na kopiowanie plikow na dysk z plyt pomijajac uszkodzone sektory, czy jakos tak. :P

Moze ktos inny podpowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probowales przerzucic pliki instalacyjne gry z plyty na dysk?

Sprobuj zainstalowac z dysku, jesli nie da rady przerzucic plikow na dysk, to mozliwe, ze plyta jest uszkodzona.

Nie moge sobie przypomniec programu, ktory pozwalal na kopiowanie plikow na dysk z plyt pomijajac uszkodzone sektory, czy jakos tak. :P

Moze ktos inny podpowie

Dzięki za odpowiedź ale rzeczywiście zdaje się że to płyta jest w jakiś sposób uszkodzona . Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...