Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobsonrobson

Pozycjonowanie strony

Polecane posty

Witam, zastanawiam się jak najlepiej i najszybciej wy pozycjonować stronę www. Bardziej chodzi mi o zasady jakimi się kieruję google przy pozycjonowaniu. Parę dni temu moja strona po wpisaniu lombard szczecin była na 3 miejscu, teraz jest na 11 ;/ Nie wiem skąd ten spadek. W "keywords" mam wpisane wszystko co znajduje się w firmie i wszystko co ma z nią wspólnego. Czytałem kilka poradników i każdy jest inny ;/ Nie wiem czy jest jakieś ograniczenie znakowe w słowach kluczowych, bo czytałem że jak jest za dużo to google traktuję to jako spam. Tak więc jak powinien wyglądać wiersz "keywords" i co jeszcze można zrobić żeby podnieść stronę w googlach ?

Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio google zacząło pilnie zwracać uwagę na tzw back linki. I nie wystarczy ich duża ilość a liczy się ich jakość. Im lepsze są strony(wg google) z których są przekierowania do Twojej strony tym Twoja strona będzie wartościowsza. Musisz tez dobrać odpowiednie keywordsy do zawartości twojej strony. Jeśli lombard to nie możesz np podać sex bo google uzna Cie jako spamera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...