Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Futro86PL

Składamy PC pod Battlefeald 3

Polecane posty

Witam wszystkich,

Dawno już nie było w naszym CD-ACTION konfiguratora PC (mam cichą nadzieję ze pojawi się w następnym nr bo mam zamiar kupić nowy sprzęt i potrzebuje wskazówek),więc pomyślałem ze można otworzyć temat jaki mniej więcej zaopatrzyć się pod wyżej wymienioną grę. :happy: Dzięki temu każdy będzie mniej więcej wiedział(bo oficialnych wymagań chyba jeszcze nie ma?) w co się zaopatrzyć :rolleyes: Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX

Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155

Pamięć Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9

Dysk Samsung F3 HD103SJ 1TB 7200 32MB SATA (HD103SJ)

Samsung SH-S223C SATA CZARNY BULK ASAP

Obudowa SilentiumPC Brutus 410 Pure Black AT X/SSD BT-410

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm

SAPPHIRE Radeon HD 6950 1 GB GDDR5

Porządny 4 rdzeniowy procesor od intela, dobra płyta główna, 4 GB ram w jednej kości pozwoli na dalszą rozbudowę, pojemny jak i szybki dysk twardy, nagrywarka DVD, przewiewna obudowa, wystarczający zasilacz ze sporym zapasem mocy, no a na koniec jedna z lepszych kart graficznych na dzień dzisiejszy. Z pewnością temu zestawowi BF3 się nie oprze.

Cena z rabatem na zasilacz ( jest też na procesor ale ceny zbytnio się nie zgadzają więc trzeba na aktualizacje poczekać ), ale te 2565 wyjdzie.

P.s. Karta jest z allegro, bo ... bo jest zauważalnie tańsza niż inne oferty z morele. Jak by co, chłodzenie jej nie powinno sprawiać problemów i da sobie radę ( inaczej by tego nie sprzedawali :laugh: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...