Skocz do zawartości

Gothic 3 - kilka pytań


XXarekXX

Polecane posty

Pozwólcie że skorzystam z pytanie z strony 3 :

Żeby nie tworzyć nowego tematu mam pytanko. Jestem w Varancie i stanąłem po stronie ASSASYNÓW . Kiedy wchodzę do Gonzalesa w Mora Sul mówi on coś do mnie i zaczyna atakować. Jest jakiś sposób żeby tego uniknąć ?, Wziąłem go poza miasta i obaliłem dla klucza do świątyni ale całe miasto przeciw mnie wyskoczyło.

Aha i do autora tematu , jak dojdziesz do takiego miasta z truposzami ;) i jesteś po stronie buntowników , to spróbuj wyciągnąć orków za miasto i niech ich zabiją potwory - ty na tym nic nie stracisz (może questa u nich/z nimi , ale i tak jesteś buntownikiem , bo na tym poziomie gry jesteś numerem 1 pośród wrogów orków ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Varancie i stanąłem po stronie ASSASYNÓW . Kiedy wchodzę do Gonzalesa w Mora Sul mówi on coś do mnie i zaczyna atakować.

A nie wyzwalałeś wcześniej jakichś miast spod władzy Asasynów? Bo nie widzę innego powodu, dla którego miałby cię Gonzales atakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie :D wyrobiłem reputacje w mieście i do gonzalesa ide a ten mnie atakuje , wyciągnąłem go po za miasto i OBALIŁEM , ale od razu miasto chce mnie zabić :/ , a robiłem dla niego questy , zabić magów wody itp itd. potem isztar ale to było tylko przelotnie dla drogi Inosa to od razu boss asasynów mnie zaatakował

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh kochani ;* ale my mówimy o Warancie a nie o Myrtanie ;) , i nie mówiłem że trupoki mieszkają tam ;) , podpowiem atakują miasto :P

Ja tu mam też to tego pytanie ,czy patch do ZM po uruchomieniu ma tytuł GOTHIC III , ZMIERZCH BOGÓW , EDYCJA ROZSZERZONA - i czy w tle jest ork/ czy co to jest w masce ?

Jeżeli tak to w jaki sposób wzięło mi się to w folderze Gothic III ??? Plik nazywa się Gothic III Forsaken Gods , miałem2 foldery Gothic III oraz Gothic III zmierz Bogów , instalowałem tylko patcha z płyty CDA do zwykłego gothica , a teraz postanowiłem przejść ZM , więc zainstalowałem patcha i grałem , teraz po wcześniejszym pytaniu co mówi Gonzales chciałem sprawdzić a tu nie ma pliku ZNIKNĄŁ !!!!!!!! , dąłem przeglądaj i jedyne co znalazłem to ten plik i włączył się gothic zm , edyzja ....

Nasuwa mi się jedno pytanie co się kuźwa stało ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...