Skocz do zawartości

Glosniki do 300 zl


Gaalikk

Polecane posty

Witam :) Planuje wymienic moje stare glosniki (T3100) na cos porzadniejszego. Niestety pokoj mam ze scietymi scianami. Glosniki z tylu beda mialy ok. 30cm wolnego miejsca, wiec nie za duzo. Bardziej sklaniam sie ku zestawowi 2.0. W oko wpadly mi Solo6C. Czy nie beda sie marnowaly w moim pokoju ? Oczywiscie jestem otwarty na inne propozycje.

PS. Slucham glownie rapu i szeroko pojetej elektroniki. Wiecej zdjec wysle jutro.

Z tylu jest tak samo scieta sciana przy ktorej stoi kanapa.

post-108304-1312749750_thumb.jpg

post-108304-1312749903_thumb.jpg

post-108304-1312790292_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile mają wolnego miejsca z tyłu, raczej większej różnicy nie robi. ( bardziej wymiary pokoju by tu miały znaczenie od tego ile jest luzu z tyłu ) Ważne abyś miał je jak ustawić z lewej jak i z prawej strony ( najlepiej symetrycznie ) jeszcze zwróć uwagę że solo6c nie są wcale takie małe ;) ( jako były użykownik t3100 :laugh: mogę powiedzieć że miałeś fajniutkie głośniczki :icon_wink: )

Co do modelu to solo6c byłby świetnym rozwiązaniem w tej cenie. Jeżeli nie przeszkadza Ci brak subwoofera to śmiało można brać.

Co do rapu myślę że 2.0 by się mogły sprawdzić, lecz sam osobiście chyba w 2.1 w tym przypadku celował. ( ale to moja opinia )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osoby której obojętne 'bo i tak nie słyszy różnicy' to może nie ma. zakładam że głośniki są do PC'ta więc rozmiar pokoju nie jest taki ważny... Ja bym tu i tak celował w 2.1, bo z takim biurkiem i takimi gatunkami, to chyba najlepszy wybór. szczególnie do bliskiego odsłuchu.

tylko że w tym budżecie są chyba tylko Microlaby 530 i nie uważam żeby ten wybór miał sens... raczej brał bym solo1/solo4 i nie pchał się ani w 2.1 z tego budżetu, ani w większe 2.0 (jak solo6, szczególnie z tym kątem z prawej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...