Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yaper

SKUP U YAPERA

Polecane posty

Postanowiłem, że i ja założę na forum swój wątek o pozycjach, których zakup mnie interesuje. Co by nie mówić, społeczność CDA z pewnością dysponuje nietuzinkowymi wydawnictwami, a szczególnie interesują mnie tzw. 'białe kruki' - jestem kolekcjonerem i mam fioła na punkcie unikalnych wydań, takie życie.

Wątek będę na bieżąco aktualizował, toteż zaglądajcie na pierwszą stronę, gdzie znajdziecie aktualny wykaz gier / czasopism, które mnie interesują.

Forma dodatkowego kontaktu: preferuję XFire (sig), ale także i priv.

-----

LISTA CZASOPISM:

- CDA Rocznik 2007 - stan idealny, wszystkie czasopisma, wszystkie płyty, wszystkie dodatki

- CDA Rocznik 2008 - stan idealny, wszystkie czasopisma, wszystkie płyty, wszystkie dodatki

LISTA GIER:

- Age of Empires III PL PREMIEROWA

- Batman: Arkham Asylum PL PC PREMIEROWA

- Knights of Honor PREMIEROWA

- Warhammer 40k: Dawn of War 2 PREMIEROWA METAL BOX NOWA

LISTA EDYCJI KOLEKCJONERSKICH:

- Gears of War PC EDYCJA KOLEKCJONERSKA

- Mass Effect PC EDYCJA KOLEKCJONERSKA

W temacie proszę pisać konkretne oferty, które powinny zawierać: opis stanu gry (preferuję te w stanie idealnym, mocno zużytym z góry dziękuję) i sugerowaną cenę. Zdjęcia nawet bardziej niż mile widziane :)

Update z 03.02.2012

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul,

Interesują mnie tylko kompletne roczniki w zadbanym stanie, z płytami, dodatkami - czyli idealny komplet. Cena? Patrząc na Allegro to 35 zł od rocznika plus koszt wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...