Skocz do zawartości

Limbo


Bethezer

Polecane posty

Ta mała produkcja jest kolejnym przykładem na to, że jednak branża indie (pardon jeżeli w ogóle o czymś takim można mówić/pisać i coś takiego istnieje) potrafi zrobić niewielkie acz cholernie wyróżniające się i imo fascynujące dziełko :) Przede wszystkim przyciąga specyficzną grafiką utrzymaną w biało-czarnej tonacji oraz tym dziwnym klimatem. Nie wiemy w sumie co się dzieje, dlaczego jesteśmy w środku jakiegoś lasu, czemu otoczenie chce nas zabić, skąd tu się wziął taki wielki pająk... Generalnie z Limbo polecam się zapoznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznać się warto, ale trzeba się upewnić, że jest się w dobrym nastroju - deprecha i beznadzieja wręcz wylewają się z ekranu. Stwarza to naprawdę fantastyczną mieszankę fascynacji i przygnębienia, co nieco dziwne w platformówce, ale działa bez zarzutu.

Choć do dziś nie wiem jak pokonać jedną zagadkę z magnesami ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indie mocno stoi. Niezależni twórcy od dłuższego czasu udawadniają nam, że ich produkcje nie potrzebują ani fajerwerków graficznych, ani skomplikowanej mechaniki, by wciągać w kreowaną przezeń historię jak w bagno. Ot, mamy prostę grę logiczną z zacięciem na platformówkę, poczucie totalnego wyalienowania, wizyty w obcym świecie, no i genialny, ale to po stokroć genialny klimat.

Pamiętam, jak męczyłem się setki razy z nieszczęsnym pająkiem, w momencie, gdy trzeba było wskoczyć pod jego odnóże i wykończyć gada. Coś w tym jest...

Polecam, oj, polecam, szczególnie fanom pokręconego nastroju i masochistycznej rozgrywki.

BTW, czy przejście sekretnego poziomu cokolwiek zmienia, albo odkrywa nowy fakt przed graczem? Sam już do Limbocha nie wracam, więc jeśli ktoś mógłby mi zaspoilerować, byłbym wdzięczny xE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...