Skocz do zawartości

Gothic 3 pytania o reputację


nyac55

Polecane posty

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

W którejś z tych fanowskich poprawek/dodatków: Community Patch 1.74, Quest Pack 4, Content Mod 2.2 dochodzi możliwość zapłacenia 350 tys. sztuk złota (chyba tyle to było) przy bramie Ishtar i wtedy dostajesz 75% reputacji u Asasynów. Nie jestem pewien, która z powyższych poprawek/dodatków to daje, bo ja grałem z wszystkimi i tak było. Jeżeli więc masz to wszystko zainstalowane to jest właśnie taki sposób. A jak nie to nie pobieraj i nie instaluj tego, bo musiałbyś zaczynać grę od początku. Ewentualnie zawsze możesz tam po prostu wejść, albo wejść gdzieś po skałach, ale zawsze skończy się to tak samo: wszyscy w Ishtar się na ciebie rzucą :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mój najnowszy community patch to 1.72 ,więc tego 1.74 nie mam ,więc mogę pomagać assasynom.

Czy jeżeli koczownicy zbliżyliby się do miasta i zaatakujemy je razem to po 3 uratowanych miastach jest tak jak u orków i rebeliantów ,że po uratowaniu 3 miast ,gdy zbliżysz się do wrogiego miasta wszyscy cię atakują ,w tym wypadku assasyni zaatakują mnie jak się do nich zbliżę?

Planuję teraz pomóc koczownikom w bradze. Czy można grać na 2 fronry u koczowników i assasynów wypełniając tylko proste questy u assasynów i u koczowników tak ,aby uzyskać 75% u assasynów i trochę mniej u koczowników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Community Patcha 1.72? Możliwe, że już w tym patchu była możliwość zapłacenia przy bramie Ishtar, chyba że już byłeś pod Ishtar i nie ma takiej opcji.

U Asasynów jest tak samo jak w Myrtanie. Też będą cię atakować jak wyzwolisz 3 miasta. Uważaj też z Orkami przy świątyni bodajże Al-Shedim. Tam można pomóc Koczownikom wybić wszystkich Orków przy tej świątyni i jest to liczne jako wyzwolenie jednego z miast Asasynów.

Nie można grać na dwa fronty u Koczowników i Asasynów wypełniając tylko proste questy dla Asasynów. Aby zdobyć 75% reputacji musiałbyś zabijać przywódców Koczowników. Widzę, że bardzo ci zależy na dostaniu się do Ishtar, ale nie chcesz pomagać Asasynom. Jak mówię, jak jeszcze nie byłeś w Ishtar to idź tam i sprawdź czy da się zapłacić te 350 tys. sztuk złota i dostać 75% reputacji u Asasynów. Jak nie to możesz zawsze użyć kodów. Według mnie w tym wypadku nie ma nic złego w odrobinie kodów, w Ishtar jest dużo fajnych questów i ogólnie jest fajnie zwiedzić stolicę Asasynów. Jest kod, który przyzywa niejakiego Pana Pomocnego i u niego możesz sobie zwiększyć reputację u dowolnej frakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w lago i mam questa od sibura ,w którym muszę dostarczyć futra białego wilka. Miałem futara przy sobie więc mu je oddałem ,ale on nie dał mi za wykonanie questa planów nowej łodzi. Jak czytałem w poradniku ,był w nawiasie tekst (nie obędzie się bez wizyty w nordmarze) ,ale ja oddałem mu już te futra i nie dał mi planów łodzi ,co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem jeszcze kilka śnieżnych wilków, zaniosłem futra i wykonałem tego questa.

Gdzie mogę się nauczyć zaklęcia noc w dzień ,bo gdy idę do posągu beliara obok cape dun tam na liście ich nie ma. Czy uczy go jakiś specjalny nauczyciel?

Chcę dostać się do wodza assasynów w isztar ,niestety brakuje mi 11 pkt ,żeby mieć 75% u assasynów i po to żeby mnie wpuścili wykonałam już chyba wszystkie questy podnoszące u nich reputację (nie byłem jeszcze w gotcie ,vengradzie i w nordmarze ,czy są tam jakieś zadania dające reputację u assasynów?). Mam quest podnoszący reputację u assasynów ,ale najpierw muszę się dostać do isztar ,bo w tym mieście jest 2 część owego questu ,a jeżeli przejdę przez góry i wpadnę do miasta assasyni mnie atakują ,jednak jedyną możliwością wydaje się quest ,w którym chodzi o zabicie wszystkich magów wody i on chyba daje maksymalnie 11 pkt.

_____________________________________________________________

Poniżej odnośnik na inne forum ,gdyż moje pytanie jest z nim powiązane:

http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=31091

Mianowicie "7. Zegarynka - Wino (+1 mana) i Ciastko (+1 życie), zdj.13" Po zjedzeniu tych rzeczy ,ani mana ,ani energia życiowa nie wzrasta ,może coś źle zrobiłem. Do obu przedmiotów jest zagadka:

-Wino: Chciałbyś ciastko do swojego wina?

-Ciastko: Chciałbyś trochę wina do swojego ciastka?

Nie wiem o co w tym chodzi ,ale po zjedzeniu obydwu nic się nie stało?

Zapraszam także:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=151036

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...