Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

F1 2010 - wywiady po wyścigach

Polecane posty

Witam. Najlepiej zacznę od początku:...

Przed chwilą cudem Red Bull zaoferował mi kontrakt. Od razu przeszedłem do zespołu z jednym tytułem mistrzowskim na moim koncie. Choć propozycję złożyli mi jako jeden team w całej stawce i to przed ostatnim wyścigiem. Po każdym wywiadzie przy każdym zespole jest napisane, że nie spodobały im się moje wypowiedzi udzielone dla dziennikarzy i nie ważne co powiem - czy będę zachwalał bolid Saubera, czy będę na niego ostro narzekał. Zrobiłem nawet taki test: przy zagarniętym dublecie (PP i wygrany wyścig), podczas wywiadu za pierwszym razem udzielałem samych negatywnych odpowiedzi - reakcja zespołów ciągle ta sama. Później test powtórzyłem jeszcze 2 razy i w każdym z wariantów wciskałem odpowiednią ilość razy na neutralne odpowiedzi i na te najbardziej po prawej. Efekt ciągle ten sam. Problem jest uciążliwy, bo gdybym nie jeździł tak dobrze, to pewnie nigdzie nie dostał bym zatrudnienia.

Jeśli chodzi o poszukiwania w Googlach, to tam nic nie mogę na ten temat znaleźć, bo wyskakują informacje o prawdziwym sezonie, a nie o grze. Jeśli ktoś wie jak udzielać dobrych odpowiedzi w tych cholernych wywiadach, to niech da znać :) Ja tymczasem zacznę nowy sezon w barwach Red Bulla ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade dopiero 1wszy sezon ale zauwazyłem że na poczatku sesonu chwalilem swój zespół itp - gdzies od połowy sezonu zaczałem narzekać na bolid itp. te odpowiedzi najbadziej na lewo lub środkowe. Aha ważne aby np. te wywiady były nie tylko po wyscigu ale np po treningu i kwalifikacjach wyjsc do padoku... I po takim wywiadzie od razu przy agencie widać jak odpowiedzi zadziałały na poszczególne zespoły zainteresowane zatrudnieniem Ciebie. Zielony/czerwone...

Nie wiem jak Ci jeszcze pomóc. Moze bardziej sprecyzuj swój problem. Co chcesz osiągnać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę po prostu nie być lekceważony przez zespoły. Osiągam super wyniki, a kontraktów i tak mi nie oferują, bo odpowiedzi udzielone w wywiadach zawsze im się nie podobają. Red Bull chciał mnie tylko dlatego, że parę razy z rzędu pokonałem Webbera, czyli wybranego przeze mnie głównego rywala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...