Skocz do zawartości

Gothic 3 + ZB problem z grafiką


Asgardian

Polecane posty

Witam! Mam problem z grą Gothic 3 i Gothic 3 ZB którą kupiłem razem z CDA. Odpalam grę (bez patcha), wszystko pięknie, ładnie klikam Nowa Gra, dobra ładuje się. Oglądam filmik i zaczynam grę, i zaczyna się problem z grafiką :icon_cry: Nie wiem jak to powiedzieć, może tak, na ekranie migają takie białe trójkąty, paski itp. , że aż nie da grać bo większości ekranu przez to nie widać, a w dodatku grafika się miesza np. gościu zamiast walczyć mieszem walczy drzewem. Gorn zamiast jeszć jabłka je kotwice itp. prosze pomozcie!!!

Info o moim sprzęcie

Windows Vista

Karta graficzna: Radeon X1600 Series (Microsoft Corporation - WDDM)

to chyba wystarczy sterownikow chyba nie mam zainstalowanych gdyż nie dawno mialem formatowany komputer jezeli do rozwiazania problemu bedo potrzebne sterowniki prosze o podanie linka do jakichs

Za pomoc dziękuję!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem patcha i to samo po ekranie migają takie paski trójkąciki całe białe że prawie nic nie widać a czasami cały ekran robi się biały

zapomnialem jeszcze napisac ze np skaly krzesla itp znikaja i dopiero jak sie na to wejdzie lub jak sie bardzo blisko do tego podejdzie to dopiero znowu sie pojawia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o co się złościć, wygląda to właśnie na problem ze sterownikami do karty graficznej. Sam o tym wiesz, więc nie dziw się, że nikt nie odpowiada. Poszukaj sobie sterowników na stronie AMD (mi się nie chce tego robić :P), albo załóż temat dotyczący sterowników w odpowiednim dziale, tam na pewno ktoś Ci konkretny link poda. BTW DirectX 9.0c masz zainstalowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...