Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zieliq

Rozwiązany: Problem z instalacją gry Battlefield Bad Company 2

Polecane posty

Witam. Otóż jestem w posiadaniu wersji elektronicznej gry mianowicie Batllefield Bad Company 2 Cyfrowa Edycja Specjalna :)

Po ściągnięciu 8,3 Gb gdy już chcę włączyć instalację (z okna origin) wywala mi błąd,że nie znaleziono plików instalacyjnych lub są uszkodzone. Dobrze więc wszedłem w folder gry (tam gdzie ją pobrało) i chcę uruchomić grę poprzez bf2game,exe (nie pamiętam dokładnie) to prosi mnie o płytę(a mam wersję elektroniczną -.-) próbowałem też poprzez aktualizator i taki sam błąd jak przy instalacji poprzez origin. Dodam też,że gry wgl nie ma zainstalowanej w panelu sterowania.

Wiecie co temu zaradzić?

Pomocy ;(

dodam też,że autorun i easetup nie działają, wybieram tylko język i zaraz wyskakuję bła (standardowy) od Microsoft'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest często z tymi elektronicznymi wersjami tej gry. :)

A próbowałeś napisać do supportu? Może jakieś nieporozumienie lub coś z tych rzeczy? :)

Polecam też ściągnięcie ponownie być może po prostu jakiś paproch się podczas ściągania wbił.

Innych przyczyn w przypadku elektronicznych wersji nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XP??

Ale znalazłem sposób. skoro instalator nie chce się odpalić z Origin to usunąłem wszystko zostawiając same Origin. Ściągnąłem z neta wersję Clone DVD (niech pan admin mnie zrozumie nie jestem żadnym piratem :)) znalazłem ten sposób na innym forum. Zainstalowałem, teraz aktualizuje, potem wpiszę cd-keya i zobaczymy czy będzie działać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...