Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XXarekXX

Gothic III - wódz oków atakuje zaraz po rozmowie

Polecane posty

Mam taki mały problem , no dobra nie mały tylko ogromny :D jestem buntownikiem 60 pkt mam :P , poodbijałem miasta , ostatnio sildern , nazbierałem reputacji w geldern i miałem gadać z bossem miasta kiedy on jak podszedłem przemówił : Złe wieści bla bla bla nie możemy ryzykować bla bla bla Wszystkie podejrzane morry zostaną zabite , i nagle wyciąga kostur i nie nawala a z nim całe miasto !!! :icon_mrgreen: Nie wiem jak udało mi się przeżyć - stałem w drzwiach i waliłem jak wlezie miasto geldern zostało odbite , buntownicy na ulicach i.t.p , no dobra mam mapę wykopalisk wszystko niby ok no dobra lecę do trelis , jakaś famra a na niej orkowie z czerwonym imieniem no to bije ich zabijam nic dziwnego , lecę do wykopalisk i tu są problemy bowiem powinienem dostać questa uwolnienia szamana z kopalni a oni mnie atakują i giną o mego miecza zakonu :P , wchodze do kopalni a tam szaman przy ogniu (robi fap fap ;) ) siedzi , rozmawiam z nim mówi żeby go odprowadzić no to robię co mi każe , wyłazimy on dziękuje daje potki dostaje reputacje i nagle ON SIĘ ROBI CZERWONY I MNIE ATAKUJE I GINIE . I w tym problem co się stało ?! czy teraz będę musiał wybić całe Trelis ?! nie mam sav'a więc chyba nic nie zrobie . PROSZE O POMOC !

ps. ale się rozpisałem :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Po dobiciu pewnej ilości miast spod władzy orków (chyba dwa zostają do odbicia) orkowie nie ufają żadnemu nowemu przybyszowi i będą Cię atakować jako że nie masz wysokiej reputacji u nich. To normalne na tym etapie gry i owszem będziesz musiał całe Trelis odbić jak i resztę nie odbitych miast bez wykonywania tam questów. Nie ma powodów do zmartwień i szukania starych save'ów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wczytać grę sprzed uwolnieni któregoś z tych miast, tak żeby zostały trzy do podbicia albo mocno podbić reputacje u Orków, niestety to wiąże się głównie z zabijaniem buntowników albo gońców leśnych(Czyli problem rozwiązany).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...