Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrawnytroll

Problem z Alikiem w A Vampyre Story

Polecane posty

Wstyd się przyznać ale poległem na fragmencie z Alikiem (kotem) na początku gry.Kiedyś grałem w tą przygodówkę na xp .Teraz kupiłem kaszakszona i zagrałem(na 7 64 bit).Problem polega na tym że we fragmencie gry ,w którym mam odciąć Alikowi obrożę ,przedmiot do tego przeznaczony- nóż .Nie działa.Wszystkie inne przedmioty działały do tej pory i też działają .Tylko to nie chce "zaskoczyć".Obleciałem wszystkie dostępne lokacje,wyczerpałem wszelkie opcje rozmowy i kombinacji z innymi przedmiotami.I sacrableu ,chociaż Mona ciągle powtarza Mon Dieu to się nie da.Sacrableu.Może jednak się da.A może ma ktoś taki sam problem? Ale o szo chozzzziiiii z tym nożem.Może trza go gdzieś naostrzyć.Ale gdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci ,ale to nic nie dało.Ściągnąłem też poradnik i tam nic nie ma .Pewnie mam pecha .Chociaż to już kolejna gra,która mi się wykraczyła na tej osikanej 7 64 bit.Ludzie nie kupujcie tego syfu do grania.Bo to padlina jest.Jeśli już to wersja 32 bit.Nie działa też mi Kings Bounty Legend(wersja premierowa,od pół roku czekam na odpowiedź z pomocy technicznej)To se jeszcze poczekam.A jako że mam pc ,podłączony również do tv nie wiem z jakiego powodu nie chciała działać wojownicza księżniczka.Dopiero po odłączeniu kabla hdmi od tv,zaskoczyła.Kupił bym wersję pudełkową A vampyre story.Tylko to pewnie nic nie da.Oszczana 7.A później psy z majkroszitu szczekają ,że piractwo.Cały jestem zły.Grrrrrrr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...