Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matidop

Bazarek u matidopa

Polecane posty

Witajcie.Mam na sprzedaż używany sprzęt PC oto on:

(Sprzęt nie był nigdy kręcony, nie pochodzi ode mnie, lecz od pewnego źródła, z komputera mojego brata ciotecznego który przerzucił się na laptopa i najnormalniej w świecie oddał mi kompa swojego, abym go sobie sprzedał.)

- Procesor AMD Athlon 64 X2 4400+ nigdy nie był kręcony wersja OEM bez chłodzenie, ma ślady użytkowania tzn. lekkie ryski na napisach + pozostałości z pasty do wyczyszczenia

- Cooler na procesor Arctic Cooliing 64 Freezer Pro używany był na wyżej wymienionych procesorze, został przeze mnie kompletnie wyczyszczony wraz z wiatrakiem, nosi ślady użytkowania w postaci lekkich rysek na miedzianym radiatorze od spodu (części dotykającej procesora), wersja OEM bez pudełka

- Karta graficzna Radeon X1300 PCI-E X16 / 256MB ( najprawdopodobniej referent ), z tego co wiem nie działa wiatrak, lecz spr. to dopiero jutro bo akurat tej karty nie spr., również wersja OEM

- Płyta główna MSI K9N Neo MS-7260 ver. 1.0 ( z wiatrakiem ) nie znalazłem takiej nigdzie z wiatrakiem na radiatorze, ale bardzo podobną: http://www.msi.com/product/mb/K9N-Neo--PCB-2-0-.html

To samo tylko radiator inny.Wersja OEM również, jeżeli znajdę pudełko to będzie, stan bardzo dobry

Najchętniej sprzedam wszystko razem za 250zł :)

Do wszystkiego daje miesięczną gwarancję rozruchową, nie wystawiam paragonów ani dowodów zakupy ponieważ takowych nie posiadam.

Możliwość wystawienia na aukcji, nie podaje ceny, Wy ją sugerujecie, zdj. na życzenie.

Pozdrawiam.matidop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...