Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Morgomir

Play i stawki do niego

Recommended Posts

Witam

Kilka dni temu razem z mamą przeszliśmy do playa - z T-Mobile. Ja mam mieć w tej sieci numer od 7 sierpnia natomiast mama dopiero od października - na wtedy zostały wyznaczone terminy. Umowy zostały już podpisane, telefony wzięte itp.

Mama wzięła abonament na 59zł. I teraz nagle histeryzuje, że ona by wycofała to wszystko bo ludzie będą mieli do niej drogo...

Tłumaczę jej, że ma najlepszą oferte na rynku, najwiecej minut i najtaniej, a ona, że nikt nie bedzie chciał do niej dzwonic bo 59 gr....

Ręce mi opadają. Jak mogę do niej dotrzeć żeby to porządnie wytłumaczyć ;) ?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z reguły jest tak, że koszty połączeń pomiędzy dwoma różnymi operatorami są wyższe niż pomiędzy osobami w tej samej sieci. Jeżeli play ma tanio do siebie, dobre ofert (w swojej sieci) to prawdopodobnie drogo będzie dzwonić z Plusa do Playa. Ja nigdy np. nie dzwonię do innych sieci z mojego telefonu bo wiem, że trochę mnie to będzie kosztować.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie, musisz powiedzie swojej rodzicelce, że oferta ulegnie zmianie dopiero pod koniec roku. Powiedz że Play dopiero poważnie zaczyna coś znaczyć na rynku i dogaduje się z innymi operatorami tak, aby stawki były niskie. To jest moim zdaniem, dobre wytłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...