Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociotrzeci

Wiedźmin 2 luncher (?)

Polecane posty

Jako świeży upieczony posiadacz wiedzmina 2 czym prędzej rozrywam pudełko wkładam płytę do napedu i instaluje do folderu wiesiek drugi na dysku D. Jakież to zaskoczenie ogarnęło mnie gdy gra zaczęła sie aktualizować. Ścierpiałem to, 127 mb na internecie 512 nie jest zbyt przyjemne. Przeczekałem to, i włącza się takie białe okienko, najpierw jest napisane sprawdzanie wersji gry, potem rozpakowywanie. Gdy sie skończy wyskakuje Krytyczny błąd i sie wyłącza. Po reinstalu obyło sie bez ponownego ściąganie ale nie pomogło, nieszczęsnego pachta ZERO nie umiałem ściągnąć, jak by serwery były przeciążone. Może wcześniej go ściągłem gdy klikałem wszystko co było napisane na forach, i ściągnąłem plik o nazwie pachter.exe, czy to ten??? Jeśli tak to on nie dzaiła, bo w tym samym białym okienku sprawdza wersje i mówi coś że jest nie prawidłowe, czy coś w tym stylu.

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Instalujesz grę

2. ściągasz ze strony wiedźmina patch 1.3

3. instalujesz go

4. włączasz grę

5. grasz

ps. Zainstalowałem dziś grę i nie miałem żadnej aktualizacji. Po wgraniu wiedźmina nie uruchamiaj go tylko ściągnij patcha, wgraj i włącz wtedy grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP ma swoje lata, ale spisuje sie nieźle :) A serwery raczej nie, bo aktualizacja sama sie ściągała, i przy instalacji jej dopiero błąd wyszedł na jaw

EDIT: Rozwiązałem problem. Odinstalowałem, zainstalowałem ściągnąłem plik w1import.dll i wkleiłem do folderu bin z grą, spachtowałem ręcznie pacht ZERO, potem 1.1 włączyłem lunchera wprowadziłem keya, i ściągnąłem automatycznie pachte i działa

BTW prolog był dla mnie niemiłym zaskoczeniem, jak cała gra będzie tak wyglądać to ja podziękuję.

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...