Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Komfortowy fotel.

Polecane posty

Witam.

Od razu przepraszam jeśli złe miejsce na ten temat, ale nie mam pojęcia gdzie mógłby pasować, a fotel to też rzecz potrzebna do komfortowego grania i w jakimś sensie sprzęt. Drodzy forumowicze siedzieć na czymś trzeba, i przydałoby sie żeby tyłek od tego nie bolał a kręgosłup nie powykrzywiał się w 15- tu miejscach. Jaki więc fotel polecacie? Chciałbym możliwie niedrogi ale przyzwoity, na kilka lat. Musi mieć podparcie pod głowę, najlepiej jakby był z odddychającego materiału, w miarę wytrzymałę kółka żeby posiadał, dobre podparcie pod łokcie i lędźwie regulowną wysokość etc.

Pozdrawiam, i dziękuję za sugestie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdybyś sam się przejechał do sklepu w którym sprzedawane są fotele i każdy wypróbował. O gustach się nie dyskutuje i tutaj mógłbyś dostać całkowicie różne wypowiedzi bo nie każdemu człowiekowi musi pasować miękki czy twardy fotel...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakieś kryteria podałem więc nie akceptuję wszystkiego a może akurat któs posiada jakiś godny polecenia fotel. Niestety mieszkam w takim miejscu że łatwiej zamówić na necie niż jechać do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotel o nieznanej mi marce, modelu i nazwie. Kupiłem ten fotel w Carefourze za 109 złotych i uważam go za bardzo wygodny :)

Co do znanych marek foteli to niestety na mnie nie licz bo nie jestem tutaj żadnym ekspertem i sie nie znam :)

No ale życzę powodzenia w szukaniu najlepszego dla ciebie foteliku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym szukał w tym stylu fotela. Wyprofilowany, z siatką na oparciu, lecz tu raczej głowy nie oprzesz.

Z oparciem wyższym. lecz sam fotem wyglada na taki na którym można byłoby się poczuć nie stabilnie.

Na koniec daję coś co sam bym wybrał. Z pewnością nie zapewnia tak dobrej cyrkulacji powietrza na oparciu jak poprzednie fotele, lecz spełnia wszystkie inne wymagania. ( Przydało by się go jeszcze tylko wypróbować aby mieć 100% pewność )

Tak więc sam polecam szukać fotela w stylu jak ten ostatni. Lecz jak sam na takim nie usiądziesz nie dowiesz się czy będzie Ci odpowiadał. Zalecam wybrać się w wolnym czasie gdzieś gdzie jest spory wybór i siadać na wszystkim na czym się tylko da. :laugh:

Co do tego wykrzywiania kręgosłupa, zalecam nie siedzenie zbyt długie przed komputerem i staranie się utrzymywać prawidłowej postawy. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec daję coś co sam bym wybrał. Z pewnością nie zapewnia tak dobrej cyrkulacji powietrza na oparciu jak poprzednie fotele, lecz spełnia wszystkie inne wymagania. ( Przydało by się go jeszcze tylko wypróbować aby mieć 100% pewność )

Pisząc o fotelu z Carefoura za 109 zł, chodziło mi niemalże o identyczny fotel. :D

Tak więc spokojnie mogę powiedzieć że dany fotel jest bardzo, bardzo wygodny i rzeczywiście można się na nim poczuć jak Boss :D.

Gorzej jest dopiero wtedy gdy są bardzo gorące dni i przy dłuższym siedzeniu ( naprawdę długim a nie 2-3 godziny ) można mieć lekko wilgotną bluzę z tyłu.

A tak to fotel jest świetny i nic mu zarzucić nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że tanie fotele są w Jysku. Sam kupiłem podobny jak podał fredos2001 jako drugą pozycję i ma wysokie oparcie, siatka na plecy i dodatkowo siatka pod tyłkiem. Czyli chłodzenie idealne. I jest stabilny, wygodny itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.internetowy-sklep-meblowy.pl/bi...rezydent_s.html

Podobny fotel rozleciał mi się :[ Prawe oparcie nie wytrzymało naprężenia i zostało rozcięte przez wewnętrzną tuleję śruby oparcia, więc nie polecam takich foteli jeżeli często opierasz się o oparcie z jednej strony. Oparcie [pleców] jest zamontowane do oparcia na łokcie.

Ps. Chyba że oparcie jest metalowe to śmiało można brać ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...