Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Piter167

samsung chat 335 vs samsung C3750

Recommended Posts

Tak jak w temacie, jestem w sieci T-mobile i przy przedłużaniu umowy mogę wziąć powyższe telefony za 1 zł. Osobiście te telefony mnie nie przekonują do siebie, dlatego wziąłbym któryś z nich za złotówkę i później go sprzedał, a kupił coś w granicach 400-450 zł.

Tak więc prosiłbym o wskazanie telefonu wartego więcej kasy (samsung chat 335/samsung C3750) i gdzie najlepiej go sprzedać (allegro/komis), no i oczywiście o pomoc w wyborze nowego, który musi posiadać: jak najnowszego androida, ekran z (o ile to możliwe) multitouchem i dobrą jakość dźwięku.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, to na pewno na allegro.. bo w komisie na Tobie tylko zarobią, a Ty dostaniesz marne grosze.

Samsung Chat - z tego co widzę mało jest tego na allegro, ale stan idealny z salonu - już za 289,00 zł.

C3750 - tego jest jeszcze mniej na allegro, cena mniej więcej od 310zł za nówkę.

A który jesteś w stanie szybciej sprzedać, to nie mam pojęcia. Jak dasz stosunkowo niską cenę to obydwa szybko pójdą pewnie.

A co do tego smartfona z androidem, masz zamiar kupić nowy czy używany? Bo w tej cenie jesteś na pograniczu kilku modeli, kwestia szukania okazji.

Masz mniej więcej, ZTE Blade, tylko tutaj oficjalnie chyba nie masz najnowszego androida, telefon najlepiej sobie modować. Ekran na największy.

LG P500 - tutaj masz androida 2.2, no i miała być aktualizacja do 2.3, nie wiem może już jest, albo będzie. Nie wiem tylko czy się zmieścisz w cenie.

Samsung Galaxy Gio, podobnie jak p500, andek 2.2, aktualizacja będzie. Nie wiem czy się zmieścisz w cenie.

SE Xperia x8 - tutaj na pewno się zmieścisz w cenie, chociaż android oficjalnie tylko 2.1 i nowsze telefony mają tylko dual touch. No i ekran najmniejszy.

Z tego co się słyszy, najlepszy dźwięk będzie chyba w LG P500, potem będzie Gio, a na końcu ZTE. Oceniam te 3 modele bo się chyba najbardziej je opłaca brać. Właśnie tylko, że one będą chodzić od 450zł wzwyż raczej.

Link to comment
Share on other sites

w granicach 500zł to możesz szukać Motoroli Milestone 1 (chociaż nie ma aktualizacji na 2.3) jeszcze kilka HTC by się znalazło, a jeśli nie musi mieć gwarancji to coś po rootowaniu na najnowszym androidzie, tak też można. Wydaje mi się, że lepiej wziąć coś od HTC, bo reszta marek jakoś tak marnie się prezentuje, nie wiem jak jest z ZTE, no i może ten samsung co kolega napisał.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...