Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ziking

Rozwiązany: Medal of Honor - gra w sieci, klucz produktu

Recommended Posts

Nabyłem niedawno grę MoH. zrobiłem konto w sieci na nieistniejący email przez nie spostrzegawczość popełniłem błąd w jego pisaniu i zapomniałem również hasła na ten email a zarejestrowałem mój klucz produktu na nim i gdy stworzyłem nowe konto nie dam rady zagrać w sieci przez to że klucz produktu jest już używany ;/ da się coś z tym zrobić?

Mozna zrobic tak, ze mozesz zalozyc tego maila z ta literowka, wiadomosc wtedy i tak dojdzie.

No a co do hasla, to przeciez jest opcja w mailach o przypomnienie, tylko wtedy pewnie klient mailowy bedzie prosil o sekretne pytanie i odpowiedzi, badz o date urodzin.

Mozna zrobic tak, ze mozesz zalozyc tego maila z ta literowka, wiadomosc wtedy i tak dojdzie.

No a co do hasla, to przeciez jest opcja w mailach o przypomnienie, tylko wtedy pewnie klient mailowy bedzie prosil o sekretne pytanie i odpowiedzi, badz o date urodzin.

kurcze właśnie próbowałem ale nie dam rady założyć takiego maila bo ma za mało liter ;/

ok koniec tematu :D

przypomniałem sobie że innaczej tego błędnego maila wpisałem i udało mi się takiego maila stworzyć i odzyskać hasło :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...