Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MyExtasy

Assassin's Creed 2 - Znikające tekstury

Recommended Posts

Tak jak wyżej. Po pewnym czasie grania, najczęściej po przechodzeniu z jednej do drugiej lokacji (np. po ukończeniu Grobowców Asssasynów), jak również podczas cutscenek, zaczynają zanikać tekstury. Nie mam pojęcia, gdzie może leżeć przyczyna problemu. Takie samo zjawisko zaobserwowałem w: Assassin's Creed: Brotherhood, Borderlands i częściowo w Alice: Madness Returns - w tym przypadku są to niewielkie ilości tekstur, np. część wroga, albo niektóre bronie Alicji. W pozostałych przypadkach, mogą to być całe postacie, budynki, obiekty, a również bronie (Borderlands), czy np. kompass (AC: Brotherhood - Multiplayer)

Karta graficzna - ATI Radeon 3800 HD

Procek: Intel? Core? 2 CPU 6400@ 2,13GHz (2CPUs)

Pamięć: 2046MB RAM

Windows XP SP3

Czy przyczyną mogą być źle zainstalowane sterowniki?

Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu i zwalczeniu problemu.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A robiłeś to NAJBARDZIEJ PODSTAWOWĄ RZECZ czyli grzebałeś w ustawieniach szukając opcji dotyczących na przykład filtrowań najróżniejszych albo chociaż sprawdzać na zmianach rozdzielczości? Jeśli nie to proszę się pobawić i dać znać czy jest jakaś poprawa :)

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem - nadal to samo. Teraz dołączyło Team Fortress 2. Podczas grania chciałem wejść w ekwipunek. Co się okazało? W menu klasy postaci wyświetlały się jako czarne kwadraty, tak samo jak i przedmioty.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...