Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukas12x

Wiedźmin 2 Jak zwiększyć ilość FPS?

Polecane posty

Mam kartę graficzną Geforce 9500 GT. Wiedźmin trochę słabo chodzi na mojej karcie. Znalazłem na internecie kilka poradników jak zwiększyć wydajność gry. Między innymi zainstalowałem najnowszy patch 1.2, zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej i poprzestawiałem ustawienia gry. Dokładnie to ustawiłem je na średnie i powyłączałem antyaliasing, SSAO, uberpróbkowanie, rozmycie, filmowy efekt głębi ostrości i Vsync. Gra chodzi na oko w 20 max 30 klatkach na sekundę. Co mogę jeszcze zrobić, aby polepszyć sprawność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do pobrania jest jakieś exe z GOG, które przyspiesza grę, ale wydaję mi się, że to pic na wode. Myślę, że takie sztuczki z podmienianiem exe nie zadziałają...

Naprawdę zrobiłem wszystko co możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na następnego patcha, przeczyść system (TFC, CCleaner, Defraggler), wyłącz zbędne procesy w tle.

Podobno do pobrania jest jakieś exe z GOG, które przyspiesza grę, ale wydaję mi się, że to pic na wode.

Przyspieszać to może i przyspieszał, ale po pierwszym patchu wszystkie wersje działają tak samo, AFAIR. Zresztą nie wiem, czy taka modyfikacja exeka jest całkowicie legalna :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...