Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PLDan

SPRZEDAM sporo gier (bardzo tanio)

Recommended Posts

Większość gier nie ma najmniejszej ryski, ponieważ bardzo dbam o nośniki. W razie potrzeby można do mnie pisać o zdjęcia poszczególnych płyt. Piszcie gdziekolwiek - na maila, na PW, w temacie smile_prosty.gif Poniżej lista wraz z cenami:

SPRZEDAM:

Rainbow 6 Vegas 1 i 2 -

25 zł (Premium Games - dwie gry w jednym pudełku)

Wolfenstein (2009) -

25 zł

Resident Evil 4 -

5 zł

Resident Evil 5 -

15 zł (premierówka)

Bionic Commando -

10 zł (premierówka)

Just Cause -

5 zł (Kolekcja Klasyki)

Interesuje mnie dokładny stan Far Cry 2 oraz Ojciec Chrzestny 1.

Żadnych, zagnięć, nawet minimalnych rysek? Pudełko instrukcja, płytka okładka w jakim stanie? ;>

A tak tylko Ci uwagę zwrócę, że co do Just Cause, wątpie, żebyś sprzedawał 7 cześć gry, skoro istnieją tylko 2 :) Myślę, że chodziło Ci o cześć 1 ;]

A tak tylko Ci uwagę zwrócę, że co do Just Cause, wątpie, żebyś sprzedawał 7 cześć gry, skoro istnieją tylko 2 Myślę, że chodziło Ci o cześć 1 ;

Pieczus, chodziło o to, że on sprzedaje za 7zł... :P

W jakim stanie jest pudełko od BioShock'a?

Interesuje mnie dokładny stan Far Cry 2 oraz Ojciec Chrzestny 1.

Z ręką na sercu: tylko parę odcisków palców, ale to przecież można zetrzeć, co już z resztą zrobiłem :) Jeśli chodzi o pudełka, instrukcje i okładki, to odpowiedź brzmi: ideał. W pudełku FC2 nawet mapę mam :)

W jakim stanie jest pudełko od BioShock'a?

Tylko 2 razy wyjmowane z tego tekturowego odzienia - ideał. A Premium disc w ogóle nie wyjmowany, bo podobno patche na nim nie działają.

No i tylko takie retoryczne pytanie, okładki, instrukcje i gra w wersji PL w obu grach? ;>

BTW: Czy Far Cry 2 mial jakieś tekturowe opakowanie, albo miala i nie ma? ;>

Hmm, to mnie by interesowały te 2 gry. Skoro biorę 2, to liczyłbym na jakiś rabacik :D Pasuje Ci 50 zl z przesyłką?

Foty wrzucę wieczorem do tego tematu.

Daj fotki pierwszej części Ojca Chrzestnego, jaki stan?Ile do spuszczenia?

Zacytuję samego siebie: "Z ręką na sercu: tylko parę odcisków palców, ale to przecież można zetrzeć, co już z resztą zrobiłem Jeśli chodzi o pudełka, instrukcje i okładki, to odpowiedź brzmi: ideał" :)

Do spuszczenia będzie, jeśli jeszcze coś kupisz ;)

W jakim stanie jest The Sims 2: Własny Biznes?

Płyta ze 3 razy wkładana do napędu, miała odciski palców, ale po wyczyszczeniu jak nowa. Pudełko z resztą też.

dsc01286jk.jpg

dsc01285o.jpg

dsc01284ez.jpg

dsc01283p.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...