Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nemo12

Pad do Pc

Recommended Posts

W tej cenie poleciłbym dwa modele:

SpeedLink Strike FX - pad stylizowany na ten od konsoli PS3 (zresztą z PS3 jest on również kompatybilny) - cena 48,90

lub

SpeedLink Xeox - ten z kolei bardzo podobny do pada Microsoftu.

Oba przewodowe, w tej cenie nie znajdziesz raczej bezprzewodowego.

Pozdrawiam

Jeśli nie zależy ci na bajerach i na analogach, a na padzie które swoje wytrzyma to polecam TEGO LOGITECHA.

Prosty, tani i dobry pad.

U mnie wytrzymał ponad 3,5 Roku. Bardzo często spadał mi z biurka i jakoś do niedawna wytrzymywał.

Padzik jest bardzo wygodny, świetnie go się trzyma w rękach, dostępna jest także czarna wersja.

Od razu na przyszłość odradzam pady Firmy Manta. Może i niektóre modele są tanie i bardzo podobne do pada od PS2, PS3 ale ten model który ja posiadałem niestety wytrzymał tylko 2 tygodnie ...

Powoli wysiadały przyciski... :P

Teraz mam Logitecha F310 ale to już lekko przekracza budżet. za ok. 80 zł da się kupić ale bardzo polecam.

Bierz Duaal Shock 2 orginalny z allegro (jak podróbkę wcisnął to ten szajs reklamuj i na Policję zgłoś, że handlują podrabianymi akcesoriami) i przejściówkę na dwa pady (może z czasem dokupisz padzika druugiego i z kumplami będziesz ciupał w giery).

miałem różne pady.

tanie, droższe, pady od PS3...

ale dopiero ... kontroler od Xboxa 360 dał mi radość i BEZPROBLEMOWE życie.

wygoda i komfort.

zero konfigurowania i problemów, prawdziwe Plug and play :)

Od razu na przyszłość odradzam pady Firmy Manta. Może i niektóre modele są tanie i bardzo podobne do pada od PS2, PS3 ale ten model który ja posiadałem niestety wytrzymał tylko 2 tygodnie ...

Powoli wysiadały przyciski... :P

O przepraszam - ja swojego pada od Manty (model Dragon costam) korzystam juz przynajmniej 6, może i 7 lat, nie pamietam. I jeszcze by był całkiem dobry, ale jeden czy dwa z najczęściej uzywanych przyciskow przy mocniejszym wciśnięciu zostaje wciśnięty, co z reguły w grach futbolowych kończy się utratą piłki i falą przekleństw.

Swoją drogą, może ktoś powiedzieć, jak ten Speedlink Xeox wypada w porównaniu z oryginalnym padem od Xboxa?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...