Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nemo12

Pad do Pc

Polecane posty

W tej cenie poleciłbym dwa modele:

SpeedLink Strike FX - pad stylizowany na ten od konsoli PS3 (zresztą z PS3 jest on również kompatybilny) - cena 48,90

lub

SpeedLink Xeox - ten z kolei bardzo podobny do pada Microsoftu.

Oba przewodowe, w tej cenie nie znajdziesz raczej bezprzewodowego.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy ci na bajerach i na analogach, a na padzie które swoje wytrzyma to polecam TEGO LOGITECHA.

Prosty, tani i dobry pad.

U mnie wytrzymał ponad 3,5 Roku. Bardzo często spadał mi z biurka i jakoś do niedawna wytrzymywał.

Padzik jest bardzo wygodny, świetnie go się trzyma w rękach, dostępna jest także czarna wersja.

Od razu na przyszłość odradzam pady Firmy Manta. Może i niektóre modele są tanie i bardzo podobne do pada od PS2, PS3 ale ten model który ja posiadałem niestety wytrzymał tylko 2 tygodnie ...

Powoli wysiadały przyciski... :P

Teraz mam Logitecha F310 ale to już lekko przekracza budżet. za ok. 80 zł da się kupić ale bardzo polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu na przyszłość odradzam pady Firmy Manta. Może i niektóre modele są tanie i bardzo podobne do pada od PS2, PS3 ale ten model który ja posiadałem niestety wytrzymał tylko 2 tygodnie ...

Powoli wysiadały przyciski... :P

O przepraszam - ja swojego pada od Manty (model Dragon costam) korzystam juz przynajmniej 6, może i 7 lat, nie pamietam. I jeszcze by był całkiem dobry, ale jeden czy dwa z najczęściej uzywanych przyciskow przy mocniejszym wciśnięciu zostaje wciśnięty, co z reguły w grach futbolowych kończy się utratą piłki i falą przekleństw.

Swoją drogą, może ktoś powiedzieć, jak ten Speedlink Xeox wypada w porównaniu z oryginalnym padem od Xboxa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...