Skocz do zawartości

Pad do Pc


Polecane posty

W tej cenie poleciłbym dwa modele:

SpeedLink Strike FX - pad stylizowany na ten od konsoli PS3 (zresztą z PS3 jest on również kompatybilny) - cena 48,90

lub

SpeedLink Xeox - ten z kolei bardzo podobny do pada Microsoftu.

Oba przewodowe, w tej cenie nie znajdziesz raczej bezprzewodowego.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy ci na bajerach i na analogach, a na padzie które swoje wytrzyma to polecam TEGO LOGITECHA.

Prosty, tani i dobry pad.

U mnie wytrzymał ponad 3,5 Roku. Bardzo często spadał mi z biurka i jakoś do niedawna wytrzymywał.

Padzik jest bardzo wygodny, świetnie go się trzyma w rękach, dostępna jest także czarna wersja.

Od razu na przyszłość odradzam pady Firmy Manta. Może i niektóre modele są tanie i bardzo podobne do pada od PS2, PS3 ale ten model który ja posiadałem niestety wytrzymał tylko 2 tygodnie ...

Powoli wysiadały przyciski... :P

Teraz mam Logitecha F310 ale to już lekko przekracza budżet. za ok. 80 zł da się kupić ale bardzo polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Od razu na przyszłość odradzam pady Firmy Manta. Może i niektóre modele są tanie i bardzo podobne do pada od PS2, PS3 ale ten model który ja posiadałem niestety wytrzymał tylko 2 tygodnie ...

Powoli wysiadały przyciski... :P

O przepraszam - ja swojego pada od Manty (model Dragon costam) korzystam juz przynajmniej 6, może i 7 lat, nie pamietam. I jeszcze by był całkiem dobry, ale jeden czy dwa z najczęściej uzywanych przyciskow przy mocniejszym wciśnięciu zostaje wciśnięty, co z reguły w grach futbolowych kończy się utratą piłki i falą przekleństw.

Swoją drogą, może ktoś powiedzieć, jak ten Speedlink Xeox wypada w porównaniu z oryginalnym padem od Xboxa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...