Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin1821

Rozwiązany: Gothic 3: Zmierzch Bogów jak dostać się do Gorna?

Polecane posty

Mam problem. Muszę porozmawiać z Gornem w ale gdy chcę wejść strażnik mówi, że mam mu dać 50.000 złota (-.-) nie dam mu tyle bo nie mam, a jak bym miał to i tak bym mu nie dał bo mi szkoda tyle kasy... Więc jest inny sposób do dostania się do Gorna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Muszę porozmawiać z Gornem w ale gdy chcę wejść strażnik mówi, że mam mu dać 50.000 złota (-.-) nie dam mu tyle bo nie mam, a jak bym miał to i tak bym mu nie dał bo mi szkoda tyle kasy... Więc jest inny sposób do dostania się do Gorna?

Zbieraj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Muszę porozmawiać z Gornem w ale gdy chcę wejść strażnik mówi, że mam mu dać 50.000 złota (-.-) nie dam mu tyle bo nie mam, a jak bym miał to i tak bym mu nie dał bo mi szkoda tyle kasy... Więc jest inny sposób do dostania się do Gorna?

Zbieraj ;)

LoL tyle kasy.... Gdzie ja ją mam zdobyć??

PS. Jeśli pójdę do tego czarno skorego pana co jest szefem orków to, to będzie miało wpływ na fabułę, zakończenie, i rozwój wydarzeń?

Ps.2 mam ten miecz szpon smoka czy coś takiego on warty jest 20.000złota, mogę go sprzedać czy będzie mi potrzebny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zgodziłeś się zapłacić to musisz zacząć robićmisje dla orków (hectora oscha) i po tym da CI list do Gorna - czyli wrócisz do ludzi. (ta opcja jest bardziej opłacalna ze względu na większąliczbę questów i 50 k zaoszczędzasz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w końcu będziesz pracował dla Gorna, to jest tylko inna droga dostania się do niego. Kiedy będziesz miał ten list dla Gorna i tak będziesz musiał zrobić jeszcze kilka krótkich zadań dla strażnika po czym powinien Cię wpuścić na zamek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...