Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

XXarekXX

Gothic III - Xardas

Recommended Posts

Mam problem nie mogę Xardasa znaleźć , latam po górach i nic w poradniku jest X ale tam nic ni ma tylko góry i góry , dam mapke jakby mi ktoś zaznaczył drogę lub wieże będę wdzięczny (jak coś to jestem przy tym białym rozpruwaczu wilku , do questa u druida w klanie wilka)

Powiększcie go :

docda.jpg

Link to comment
Share on other sites

No nie szedłem tą drogą (niebiesko) , minorem obóz orków , gobliny , wilki , pokonałem (ledwo trola) ale wieży ni ma (czy ona jest na górze na szczycie ?!),mam patchera z płyty , to już ostateczność ale czy mielibyście kod na teleport do tego noba ?

post-192047-1311001849_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

dziękuje tak się składa że jak skakałem po górach spadłem na chate myśliwego :wub: , tylko jeszcze mam prośbęgzie jest ten przetapiacz rudy z klanu wilka (??) , który poszedł na północ szukać rud (quest u mistrza kowali w klanie młota)

Link to comment
Share on other sites

to znowu ja z problemem (zamęczę was :P) , u łowcy koło Xardasa miałem upolować górskie jelenie na wyżynie , no dobra poluje zabijam ofiary łukiem , kulką ognia został bodajże 1,2 jelenie kiedy te głupki ZNIKŁY ! po prostu ZNIKŁY całą wyżynę przeleciałem z 5 razy i nic CZARY ! proszę poradźcie mi co mam zrobić , mam w Normarze 95 repa a chce mieć 100 ale bez tego questa nie dam rady , plis pomóżcie !

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj poszukać gdzieś dalej od tej wyżyny. Te jelenie potrafią się naprawdę daleko oddalić, takie z nich barany :tongue:. Gdyby ci się ich nie udało znaleźć to spróbuj wrócić na tę wyżynę "za jakiś czas". Powinny wtedy tam być.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...