Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XXarekXX

Gothic III - Xardas

Polecane posty

Mam problem nie mogę Xardasa znaleźć , latam po górach i nic w poradniku jest X ale tam nic ni ma tylko góry i góry , dam mapke jakby mi ktoś zaznaczył drogę lub wieże będę wdzięczny (jak coś to jestem przy tym białym rozpruwaczu wilku , do questa u druida w klanie wilka)

Powiększcie go :

docda.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie szedłem tą drogą (niebiesko) , minorem obóz orków , gobliny , wilki , pokonałem (ledwo trola) ale wieży ni ma (czy ona jest na górze na szczycie ?!),mam patchera z płyty , to już ostateczność ale czy mielibyście kod na teleport do tego noba ?

post-192047-1311001849_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja z problemem (zamęczę was :P) , u łowcy koło Xardasa miałem upolować górskie jelenie na wyżynie , no dobra poluje zabijam ofiary łukiem , kulką ognia został bodajże 1,2 jelenie kiedy te głupki ZNIKŁY ! po prostu ZNIKŁY całą wyżynę przeleciałem z 5 razy i nic CZARY ! proszę poradźcie mi co mam zrobić , mam w Normarze 95 repa a chce mieć 100 ale bez tego questa nie dam rady , plis pomóżcie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać gdzieś dalej od tej wyżyny. Te jelenie potrafią się naprawdę daleko oddalić, takie z nich barany :tongue:. Gdyby ci się ich nie udało znaleźć to spróbuj wrócić na tę wyżynę "za jakiś czas". Powinny wtedy tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...