Skocz do zawartości

Gothic III - Xardas


XXarekXX

Polecane posty

Mam problem nie mogę Xardasa znaleźć , latam po górach i nic w poradniku jest X ale tam nic ni ma tylko góry i góry , dam mapke jakby mi ktoś zaznaczył drogę lub wieże będę wdzięczny (jak coś to jestem przy tym białym rozpruwaczu wilku , do questa u druida w klanie wilka)

Powiększcie go :

docda.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie szedłem tą drogą (niebiesko) , minorem obóz orków , gobliny , wilki , pokonałem (ledwo trola) ale wieży ni ma (czy ona jest na górze na szczycie ?!),mam patchera z płyty , to już ostateczność ale czy mielibyście kod na teleport do tego noba ?

post-192047-1311001849_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja z problemem (zamęczę was :P) , u łowcy koło Xardasa miałem upolować górskie jelenie na wyżynie , no dobra poluje zabijam ofiary łukiem , kulką ognia został bodajże 1,2 jelenie kiedy te głupki ZNIKŁY ! po prostu ZNIKŁY całą wyżynę przeleciałem z 5 razy i nic CZARY ! proszę poradźcie mi co mam zrobić , mam w Normarze 95 repa a chce mieć 100 ale bez tego questa nie dam rady , plis pomóżcie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać gdzieś dalej od tej wyżyny. Te jelenie potrafią się naprawdę daleko oddalić, takie z nich barany :tongue:. Gdyby ci się ich nie udało znaleźć to spróbuj wrócić na tę wyżynę "za jakiś czas". Powinny wtedy tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...