Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Szkaplerny

Hearts of Iron III - problem ze spolszczeniem

Recommended Posts

Zacznę od tego, że umiem czytać i w pełni rozumiem 3. punkt regulaminu ("3. Posty z pytaniami o pirackie wersje gier, cracki, seriale i nieoficjalne spolszczenia będą usuwane, a ich autor zostanie ukarany w zależności od skali wykroczenia. Tak samo traktowane będą osoby udzielające pomocy pytającemu o nielegalne treści.").

Do rzeczy - kupiłem niedawno HoI3 w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki w wersji angielskiej i polskiej.

No to co, instaluję. Wersja angielska śmiga bez zarzutu, ale nie po to kupowałem tą grę w dwóch wersjach, by się jeszcze męczyć po angielsku. Chcę odpalić w polskiej wersji. Do menu wszystko pięknie gra. Wybieram jakikolwiek scenariusz i w pewnym momencie ładowania gra nie chce iść dalej. Ktoś powie: ""Cierpliwości!". Raz zdążyłem wyjść z psem i przy okazji zajść do spożywczaka.

Pogrzebałem w plikach i w którymś zmieniłem (czytałem o tym na necie; zresztą w HoI2 tak samo robiłem i było git) linijkę tekstu odpowiedzialną za wersję językową. Nic.

Zaraz ktoś napisze, żebym poszedł ją zwrócić - ja jestem jeszcze gówniarz i paragonik gdzieś zapodziałem ;P

Więc prosiłbym kogoś, kto tę grę ma o wrzucenie spolszczenia (bez polskich końcówek może być) na jakiś serwer do downloadu. Mam również nadzieję, że Administracja się nie obrazi i przymknie oko na tą moją prośbę.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...