Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoveFist

dlc i GFWL

Polecane posty

witam

chcialem sobie sciagnac dwa darmowe dlc do bioshocka i wyskoczyl problem. jak daje opcje moje pobrane elementy/lub wymien kod (tam tez sie da) to wyskakuje komunikat

" uruchomienie klineta GFWL nie powiodlo sie. Jesli ten problem zignorujesz nadal bedzie mozna grac w gre lecz nie bedzie mozna pobierac zawartosci z rynku usług ani zarzadzac nia."

szukajac troche po necie znalazlem, ze wogole mozna odpalic windowsa z katalogu na dysku i wejsc w GFW MArketplace (w sumie nigdy mnie nie korcilo zeby tam wchodzic) i tam sa elementy do pobrania i za drugim razem udalo mi sie sciagnac pierwsze dlc a drugie kilka razy daje i wyskakuje blad zeby wyslac bledy lub nie (po ang i jakakolwiek da sie opcje ten rynek sie zacina i wylancza)

ale problemow ciag dalszy jak sciagnalem to jedno dlc the protector trials to wyskakuje blad

"Nie można zainstalować elementu. Kliknij poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kod: 800B0003"

Formularz podany dla tego tematu nie jest obsługiwany lub znany przez określonego dostawcę zaufania. (Wyjątek od HRESULT: 0x800B0003)

co to ma byc wogole?? i jak kupilem edycje limitowana bulletstorma to jest to samo i dodatkowych elementow dla tej edycji tez nie moge sciagnaC?

prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...