Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

doopek

[sprzedam] zaplecze SEO finanse ponad 80 domen

Recommended Posts

Sprzedaję potężne zaplecze finansowe składające się z ponad 80 stron. Na stronach zainstalowane są w większości skrypty Wordpress. Treść na stronach jest w 100% unikalna i zaindeksowana w Google, pisana na zamówienie przez ludzi z branży finansowej. Co istotne, nazwy domen są idealnie dopasowane do treści i wykazują ciągłość tematyczną. Jest to ważne zarówno dla użytkownika jak i dla pozycjonowania. Na stronach zainstalowane są następujące wtyczki:

Google XML Sitemaps

Dagon Design Sitemap Generator

Platinum SEO Pack

Related Posts

Hyper Cache

DB Cache Reloaded

Akismet

Advertising Manager

Zabezpiecz WordPress

Wtyczki wspomagają pozycjonowanie, zabezpieczają strony przed atakami hakerów oraz spamerów a także wspomagają zarządzanie reklamami znajdującymi się na stronach.

Podsumowując, do sprzedawanego pakietu możemy zaliczyć:

domeny

zainstalowane serwisy wraz z treścią i bazami danych

hosting (opcjonalnie)

niespodzianki i bonusy (czytaj dalej)

ZYSKI GENEROWANE PRZEZ ZAPLECZE

Zyski to niewątpliwe jeden z ważniejszych aspektów interesujących potencjalnego kupującego, dlatego też opiszę ten temat dokładnie. Z tego co zauważyłem, większość sprzedających na Allegro mówi o potencjalnych zyskach jakie mogą generować serwisy. Kwoty podawane w aukcjach najczęściej są po prostu wzięte z kosmosu i w ogóle nie odzwierciedlają rzeczywistości. Postanowiłem, że nie będę mówił o potencjalnych zyskach, powiem o rzeczywistych do tej pory uzyskanych zyskach.

- W reklamach Google Adsense w branży finansowej stawka za kliknięcie to czasami nawet1-2 $. Stąd też nawet przy niewielkiej ilości odwiedzin serwisy są w stanie wygenerować znaczący zysk. Zdjęcie dokumentujące dotychczasowe dochody zamieszczam w odnośniku poniżej. Dodam, że dochody te mogą być znacząco zwiększone poprzez: przeprowadzenie targetowanej kampanii mailingowej, reklam Adwords, pozycjonowania, reklamy targetowanej.

- Serwisy są podpięte pod program partnerski Bankier.pl. Dzięki temu za każdą sprzedaż a nawet przekliknięcie lub przekierowanie potencjalnego klienta na stronę banku lub innej instytucji biorącej udział w programie partnerskim bankiera, dostajemy odpowiednią prowizję od 50 PLN do nawet 10 000 PLN. Przykłady prowizji uzyskanych załączam w zdjęciach.

- Uczestniczenie w programie wymiany linkowej prolink.pl, pozwala uzyskać prowizję za wymianę powierzchni reklamowej przeznaczonej na linki. Dotychczasowy zysk wygenerowany przez jedną stronę w ciągu zaledwie 15 dni to 2 PLN. Może taka kwota nie powala na kolana, ale proszę zwrócić uwagę na czas i ilość możliwych do podłączenia stron.

Przykładowe strony

http://e-ubezpieczenia24h.pl/

http://kredyt-auto.pl/

http://www.kredyty24.waw.pl/

http://www.m24h.pl/

http://kredyt-online.waw.pl/

DLACZEGO SPRZEDAJĘ ?

Ze względu na przebranżowienie (pracuję obecnie jako programista) nie mam czasu na zajmowanie się zapleczem, a co za tym idzie maksymalizację osiąganych z niego zysków. Potrzebuję również funduszy na rozpoczęcie nowego projektu stąd decyzja o sprzedaży zaplecza.

NIESPODZIANKI

Jeśli dotarliście Państwo do tego miejsca znaczy to, że jesteście zainteresowani ofertą. Jako bonusy załączam:

licencję programu Publiker wspomagającego i automatyzującego pozycjonowanie

licencję + skrypt + domenę fanzi.pl z SEO katalogiem, wraz z bazą mailingową (PR = 2)

wiedzę i plan dotyczący pozycjonowania serwisów

parę innych niespodzianek :)

KONTAKT

Piotr Walczak

detmold12{malpa}gmail.com

GG (niwwidoczny i dostepny raczej po 18) : 3799507

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...