Skocz do zawartości

Karta graficzna a rozdziałka 1280x1024


fixt

Polecane posty

Polećcie mi najlepszą możliwą kartę do grania w rozdzielczości 1280x1024. Wiem, że nie opłaca mi się kupować karty z 1gb ramu więc zwracam się z prośbą o pomoc. Byłbym też wdzięczny za podanie jakiegoś odpowiedniego procesora do danej karty.

Da radę zmieścić się w przedziale do 1000zł??

Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę główną dokupię odpowiednią do procesora, zasilacz też (ale to już za kasę z poza tego tysiaka co podałem, chociaż było by świetnie gdyby jeszcze dało się zmieścić w tej cenie)

na obecną płytę główna nie wsadzę żadnego lepszego procesora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz zamiar wymieniać płytę główną to prawdopodobnie będziesz musiał wymienić również RAM bo nowe płyty mają DDR3, a podejrzewam, że ty masz RAM DDR2. Czyli rozumiem, że w 1000zł mamy zmieścić: kartę graficzną, płytę główną, ram i mamy jeszcze dodatkowy fundusz na zasilacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podał płyte główną to może coś na starej upchamy, sry doczytałem xD już coś składam :)

Płyta główna MSI 870-C45

Pamięć Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9

Procesor AMD PHENOM II X4 955 QUAD CORE AM3

Zasilacz OCZ OCZ400SXS2-EU

Karta graficzna MSI Radeon HD5770, 1GB DDR5

B.dobry zestaw udało się złożyć, przyzwoita plyta glowna, na której wsadzisz nowe procki od AMD, pamieć DDR3 w jednej kości ułatwi dalszą rozbudowę, porządny procesor 4-rdzeniowy od AMD, najbardzeij opłacalny. B.dobry zasilacz któy wszystko uciągnie. Na koniec została karta z 1 GB bo na morele innych nie ma, lecz ja sam bym brał i nie był wybrednym.

Cena ~1260

Myslę że opłaca się tu dopłacić, lub karte zmienić / procka na athlona zmienić. Jak coś starałem się tu nie oszczędzać za bardzo a zestawik wyszedł w miarę tanio ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby w tej cenie dało się złożyć coś lepszego. Moim zdaniem warta dopłacić to 60zł ewentualnie jak nie możesz to istnieje opcja wzięcia tańszego procesora i próba odblokowania go do Phenoma. Pod jakim systemem będzie pracował komputer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...