Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qweas123

PSP - nie łączy WiFi w domu

Polecane posty

Witam. Mam PSP 3004 Version 6.31 i problem w tym, że PSP łączy się z internetem np. w Hotelu itd. ale nie w domu. Kiedy szuka internetu moja sieć (w domu) pokazuje się na szaro (Sygnał 100%) i kiedy na nią naciskam nic się nie dzieje... Inny sprzęt nie ma tego problemu komórka PC oraz 2 laptopy łączą się ale nie PSP?...

Z góry dzięki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne robiąc sieć robił ci ją ktoś inny . Nie wiedział o tym że masz psp i zabezpieczając ja podał adresy mac komputerów które mogą się łączyć z siecią - reszta nie . Konsola ma karte wifi i swój adres mac i wykrywa ci sieć ale nie możesz się z siecią połączyć . Jeżeli sieć ci wykrywa znaczy się wszystko jest ok z siecią w domu , łączy się w innych miejscach z publicznymi netami więc konsolka jest ok więc oczywistym jest to co wyżej napisałem . Musisz sobie dodoać w sieci nr mac konsolki i będzie git .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie jest powód nie łączenia się konsolki z siecią. Mieszkam obecnie w domku jednorodzinnym wynajętym dla pracowników, mamy w nim router wifi zabezpieczony hasłem. Kiedy przyjechałem nic nie musiałem robić, aby mój laptop uzyskał dostęp do internetu (z wyjątkiem podania hasła). Natomiast dziś zakupiłem PSP i mam ten sam problem co kolega. Wyszukuje mi kilka sieci w tym moją, jednak tylko z moją nie mogę się połączyć. Mógłby ktoś coś na to zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...