Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

qweas123

PSP - nie łączy WiFi w domu

Recommended Posts

Witam. Mam PSP 3004 Version 6.31 i problem w tym, że PSP łączy się z internetem np. w Hotelu itd. ale nie w domu. Kiedy szuka internetu moja sieć (w domu) pokazuje się na szaro (Sygnał 100%) i kiedy na nią naciskam nic się nie dzieje... Inny sprzęt nie ma tego problemu komórka PC oraz 2 laptopy łączą się ale nie PSP?...

Z góry dzięki...

Link to comment
Share on other sites

Zapewne robiąc sieć robił ci ją ktoś inny . Nie wiedział o tym że masz psp i zabezpieczając ja podał adresy mac komputerów które mogą się łączyć z siecią - reszta nie . Konsola ma karte wifi i swój adres mac i wykrywa ci sieć ale nie możesz się z siecią połączyć . Jeżeli sieć ci wykrywa znaczy się wszystko jest ok z siecią w domu , łączy się w innych miejscach z publicznymi netami więc konsolka jest ok więc oczywistym jest to co wyżej napisałem . Musisz sobie dodoać w sieci nr mac konsolki i będzie git .

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to nie jest powód nie łączenia się konsolki z siecią. Mieszkam obecnie w domku jednorodzinnym wynajętym dla pracowników, mamy w nim router wifi zabezpieczony hasłem. Kiedy przyjechałem nic nie musiałem robić, aby mój laptop uzyskał dostęp do internetu (z wyjątkiem podania hasła). Natomiast dziś zakupiłem PSP i mam ten sam problem co kolega. Wyszukuje mi kilka sieci w tym moją, jednak tylko z moją nie mogę się połączyć. Mógłby ktoś coś na to zaradzić?

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...