Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmitka777

Rozwiązany: Crysis 2 - uruchomienie gry

Polecane posty

Mam następujący problem: po zainstalowaniu gry, zainstalowałam jeszcze ea downoading menager i origin, aczkolwiek nie o to chodzi. Gra po każdym kliknięciu na ikonę się nie otwiera. Za każdym razem wyświetla się jedynie okienko odnośnie aktywacji gry. Wpisuje kod, daje enter, aktywacja jest pomyślnie zakończona i dalej nic. Klikam znowu i znowu wyskakuje mi to samo okienko aktywacji. Gra się w ogóle nie uruchamia. W związku z tym mam pytanie czy ma to związek z programem Origin?? Czy powinnam utworzyć sobie w tym programie konto i czy działa on na takiej samej zasadzie jak steam? Czyli gra ściągnie się dopiero z internetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj patch 1.9 (najnowszy) i spróbuj uruchomić jako administrator.

EDIT.

Gra nie wymaga Origina jeżeli jest ona zakupiona w wersji pudełkowej. W przypadku kodu, musisz założyć konto w tejże usłudze i dodać grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi informacja że już mam zainstalowanego najnowszego patcha, chyba że trzeba to jeszcze jakoś wypakować, czy coś (nie umiem instalować patchy).

To mam się logować na Origin czy nie? Zwykła aktywacja nie wystarczy?

Właśnie zainstalowałam sobie Dead Space 2 i jest ten sam problem co z Crysisem 2. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mi nie działa oryginał (głównie problemy z exe, długotrwałe reakcje na kliknięcie podwójne na ikonkę i inne sprawy związane z uruchomieniem) oraz gdy nie chcę katować płytki używam cracka. Często jest to lekarstwo na taki problem. Spróbuj, może zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...