Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Resident Evil 5 - instalacja i launcher.exe

Polecane posty

Pierwszo zaczne od problemu z instalacja, chcem sie upewnic, czy tylko ja tak mam. Otoz sama instalacja zajmuje okolo 40min, w pewnym momencie po prostu staje, i musze czekac z pol godziny za nim ruszy od nowa (przy czym nie jest okreslone w ktorym miejscu na pasku instalacji sie zatrzyma, robilem reinstalke wiele razy i zawsze bylo to na innym etapie), a w miedzyczasie slychac zgrzytanie czytnika, jakby mial problemy z oczytaniem DVD.

Drugi problem to niemoznosc uruchomienia gry, poniewaz rownoczesnie z wyswietleniem wyboru DX9 i DX10 dostaje blad Launcher.exe typu 'nie wysylaj'.

Nasuwaja sie 2 pytanie:

1. Czy instalacja przebiega normalnie?

2. Jesli tak, to jak rozwiazac problem z Launcherem (chcialem otworzyc DX9 bezposrednio z katalogu gry, ale dostep jest zablokowany ;/)?

EDIT:

Probowalem zainstalowac gre od nowa, teraz na koniec instalacji dostaje wiadomosc:

The instruction at '0x7c901e78' referenced to memory at '0x71ab4a07' could not be written

Click on OK to terminate the program

Probowalem zainstalowac z dysku- to samo... o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz zainstalować z innego nośnika? Ta gra ma czasem problem z napędami (żeby działał, instalujesz/kopiujesz pliki z innego napędu).

Możesz spróbować inny launcher, może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapowiada sie, zebym w najblizszym czasie mial do niego ddostep wiec mozesz juz teraz ;/.

przy okazji napisze speca mojego kompa, chociaz watpie zeby to mialo na cos wplyw (pomijajac fakt, iz ati sprawia problemy przy tej grze)

Athlon II X3

Asus EAH 3850 (ati)

4gb RAM

XP 32 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, najwazniejsze, ze nowy launcher dziala, tym razem nie wywalilo i juz wybieram opcje w menu ;].

Dzieki za ten pomysl z launcherem, probowalem rozwiazac ten problem od ponad 2 tygodni. Swoja droga, dziwnie to wyszlo, sciagnalem wloska wersje launchera, z niemieckiej strony internetowej, a gdy zaimplementowalem to do gry, RE5 automatycznie przetlumaczyl sie na Polski... (dodam, iz mam brytyjska wersje gry 0.o )

EDIT:

Oczywiscie problem rozwiazany wiec temat do zamkniecia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...