Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frolestian

Batman Arkham Asylum i gfwl

Polecane posty

Witam. Dzisiaj przyszła do mnie gra Batman Arkham Asylum. Instaluje, włączam (to co potem to jeśli dobrze pamiętam bo to było dobre kilka godzin temu ...) włącza mi się gfwl, wybieram konto online, wpisuje cd-key, loguje się (lub podobna kolejność) pobieranie aktualizacji, i... bum. "Zalogowanie profilu do usługi LIVE było niemożliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługa identyfikacyjna Windows Live ID jest niedostępna". Dałem stan sieci i jedyne co mnie zaniepokoiło to "Internetowy adres ip: niezalogowano" oraz "UPnP: niezalogowano". Nie wiem czy to coś ma coś wspólnego ale "karta sieciowa:połączenie lokalne" i "lokalny adres ip (on jest)". Nie wiem czy to coś zmienia ale mam internet z Netii a u nich jest zmienne ip.

Próbując założyć nowe konto na gfw przezeń w grze minimalizuje ją i po chwili "internet explorer nie odpowiada". Na przeglądarce gdy wpisuję internetowy adres ip wyświetla mi ten który jest w grze w lokalnym a upnp postępowałem zgodnie z poradnikiem w internecie choć powienien być to "niezalogowany"

Aha, przeinstalowanie gry nie pomogło. Proszę o pomoc nie mam już siły do tej gry... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...