Skocz do zawartości

Gods Kraina Nieskończoności Pomocy


thegame977

Polecane posty

Co mam zrobić mam 20 lvl Vivien i 21 lvl Mag, ale już nie ma potworków to jak mam wbijać LVL?Pomóżcie.

Mam walkę z kryształem ale jeszcze jestem za słaby na to starcie, to jak mogę się Podexpić?

Rozwaliłem wszystkie potwory, które chodziły wokół góry kryształu. Dajcie mi jakieś lokacje gdzie mogę się podexpić i żeby tam się potworki respiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomach powinieneś już sobie poradzić, ale jak chcesz jeszcze je zwiększyć, to do tego nadaje się tylko jedna lokacja, a mianowicie Śnieżne Równiny, gdzie znajdziesz sporo 14-poziomowych białych niedźwiedzi i jakiegoś trolla (13lvl). Lokacja jest duza, a stworzenia chodzą, więc łatwo je ominąć, toteż sukcesywnie przeczesuj teren. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomach powinieneś już sobie poradzić, ale jak chcesz jeszcze je zwiększyć, to do tego nadaje się tylko jedna lokacja, a mianowicie Śnieżne Równiny, gdzie znajdziesz sporo 14-poziomowych białych niedźwiedzi i jakiegoś trolla (13lvl). Lokacja jest duza, a stworzenia chodzą, więc łatwo je ominąć, toteż sukcesywnie przeczesuj teren. :)

A jak wyjdę i wejdę do mapy to się zrespią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...