Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kpiwo

Commandos 2

Polecane posty

chyba bedzie trzeba zrobic czystke...

btw czy ma ktos wymagania do poszczególnej misji tzn czas, ilość zneutralizowanych przeciwników itp ? Aha i czy po przejściu misji mozliwe jest awansowanie o kilka stopni ? Ja po nocy wilków mam ,,capral'' (gram na hardzie). Na normal mam majora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie tej misji ze smithem to dopiero po jej zakończeniu skapłem sie że to misja bonusowa (tzn ten atak). Szkoda że we wszystkich misjach nie ma takiego bonusa (tzn. misja bonusowa jest kontynuacją misji głównej) z tego co pamietam jest jeszcze kontynuacja misji z lotniskowcem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z filmikami (może to już było ale net mi wolno chodzi i nie chce mi się 10 stron przeglądać) po włączeniu gry zamiast filmików pokazuje mi się pulpit z commandosami zrzuconymi na belkę, jak klikam żeby przywróciło to poprostu przeskakuje do następnego filmiku i tak aż do menu dojdzie. nie wiecie jak temu zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko: postanowiłem przejść gre zdobywając wszystkie bonus booki, jednak jest problem w 2 misji. Na GameFaq napisali że w trakcje misji można znalesc 11 książeczek. No i ok znajduje wszystkie, ale problem jest w tym że zdjęcie dalej nie jest kompletne :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusowa misja bodajże 3.

Ukraść amfibię przedostać sie na drugi brzeg i wykosić niemców.

potem mam się wycofać w pojeździe. No i pic ładuje wszystkich do amfibii i w miejsce ktore wskazuje strzałka ->nic. Ładuje do ciężarówki tak samo :(

Przejdź jeszcze raz . Albo załaduj save . Jakiś bug czy czort .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z commandos:BEL (z CDA z resztą). Po prostu działa ZA SZYBKO. Prawdopodobnie gra zwariowała ja ją odpaliłem na moim sprzęcie (pentium4 3gHz, Radeon x600 pro, 512 RAM). czy jest jakiś sposób na to, że by pograć w nią normalnie???

Dzięki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z commandos:BEL (z CDA z resztą). Po prostu działa ZA SZYBKO. Prawdopodobnie gra zwariowała ja ją odpaliłem na moim sprzęcie (pentium4 3gHz, Radeon x600 pro, 512 RAM). czy jest jakiś sposób na to, że by pograć w nią normalnie???

Dzięki z góry.

Hmmm... był już kiedyś ten problem opisywany - w temacie o BEL. To było zaraz po tym jak, gierka ukazała się w CDA. Poszukaj tego tematu, a jak nie istnieje... trzeba będzie czekać.

Ja Ci nie pomogę bo pojęcia nie mam ale wiem że ktoś opisywał rozwiązanie tego problemu - trzeba było pogrzebać w jakichś plikach i ją "spowolnić" :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie gry online,

- założyłem serwer, czy osoby z którymi chce zagrać po kliknięciu na TCP/IP (LAN) osoby te bedą automatycznie widziały założona przeze mnie grę ?

- jak można ustalic ip servera (potrzebne do połączenai TCP/IP(internet)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzcie jak się whodzi na ściany nurkiem(patrz wyżej).
Hmm. Wydaje mi się że ta lina służy do schodzenia ze ścian (budynków) a nie do wchodzenia. Pewności jednak nie mam. Nie grałem w C2 już kilka lat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś jak przejść pierwszą misje to znaczy treningową zainstalowałem spolszczenie od cdaction'a i nic nie pisze na filmikach. w dzienniku widze że mam przeciąć te głupie druty, jak dojść do tej skrzyni skoro wszędzie są bomby?

Ps: poradziłem sobie ze strażnikami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze tylko jak przejść przeż te druty tylko ten młody może się prześlizgnąć (taki mały bez pistoletu) a ten drugi ma wykrywacz. trzeba przejść pod tymi drutami.a wtedy "młody" (umówmy się że tak się nazywa) weźmie ze skrzyni te nóż do cięcia drutu i przetnie robiąc droge temu staremu. (przypominam że jest to misja treningowa. a ja nie mam napisów w filmikach :oops: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...