Skocz do zawartości

Rozwiązany: gothic 3 wyzwolenie silden


marcin1821

Polecane posty

Siema nie mogę wyzwolić silden. Problem polega na tym, że poszedłem pogadać z tym Buntownikiem w mieście dąłem mu paczki z bronią, pogadałem z wodzem orków a on daj znać kiedy będziesz gotowy do ataku i rozmowa się kończy. Ale gdy klikam na kolesia to mówi coś w stylu nie masz nic innego do roboty itd... Tak wiec poszedłem do tego przywódcy orków i go zabiłem I tu polega największy problem mianowicie całe miasto się na mnie zlatuje(z wyjątkiem niewolników ) i mnie atakuje nie zdarzę zbić jednego orka i już ginę tam jest ich z 30. Nie mam najlepszej postaci jest niezbyt rozwinięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyzwolenia miasta rób to w ten sposób. Na obrzeżach miasta wyciągaj mniejsze liczby wrogów np. najpierw zajmij się strażnikami a potem wyciągaj kolejne osoby. Ze słabszą postacią jest to najlepsza możliwość. Oczywiście wyciągać ich możesz za pomocą strzału z łuku, ale pamiętaj by ich dobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ;) Ułatwiło by Ci to gdyby wrogowie widzieli gdy zabijasz jednego z nich. Czy przypadkiem gdy jesteś obok tego buntowika (Inoga, bodajże) i rozpoczniesz walka to on Ci nie pomoże? Sprawdź, gdyż może być to przydatne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także stosowałem taką taktykę tylko, że wyciągałem broń tak żeby tylko jeden ork mnie widział lub kradłem jakieś kosztowności i jak ktoś mnie pytał czy to ja to mówiłem mu żeby się odwalił bo wybierając inną opcję dialogową to mnie wszyscy atakowali (chyba, że mi uwierzyli że to nie ja). Po jakichś 10 orkach staję się to jednak trochę nudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...