Skocz do zawartości

Słuchawki


Polecane posty

Słabo stoję w temacie technicznych nowinek/elektronicznych gadżetów więc prosiłbym o pomoc osoby w temacie obeznane :)

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych, które miały by na sobie dedykowane przyciski do multimediów (wmp, winamp, youtube itd) takie jak play/pause, next, previous itd.

Jeśli chodzi o zasięg to nie musi być duży. Chodzi o to, żebym mógł swobodnie chodzić po mieszkaniu słuchając muzyki/audiobooka mając możliwość zatrzymania, zmiany piosenki itd. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szukam i nie mogę znaleźć takich słuchawek. Jednak nie chce mi się wierzyć, że przy ludzkiej pomysłowości odnośnie gadżetów nikt nie wpadł na pomysł stworzenia słuchawek z takimi klawiszami (skoro klawiatura może takie mieć to czemu nie słuchawki).

Jeśli ktoś gdzieś wpadł na takie to piszcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dla czego ktoś zrobił słuchawki do WOWa z możliwością ew. konfiguracji do czegoś innego, zamiast zrobić ogółem słuchawki z możliwością konfiguracji do wow'a...

Nie chodzi o to, że muszę je mieć koniecznie, ale traktuję to jako dodatkowy gadżet, który fajnie było by mieć. Zakup WoW'owych słuchawek jednak nie bardzo mi się widzi, mam jeszcze nadzieję że znajdę inne.

Btw, obecnie używam SONY wireless model MDR-RF800R i sobie je chwalę ogólnie, ale brakuje mi w nich możliwości zmiany utworu/ zatrzymania na odległość.

EDIT: A jednak, takowe słuchawki istnieją. Znalazłem 2 modele jak na razie:

http://www.jaybirdgear.com/sb2/bluetooth-h...-features.html#

http://www.iogear.com/product/GBMH211W6/

" You can also easily change tracks*, adjust the volume, and pause your music with the integrated headphone control buttons." :)

Pytanie teraz, czy uda mi się je dostać w Polsce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywalnej do przewodowych sluchawek w tym samym budzecie. Ogolnie mozna zalozyc, ze bezprzewodowe sluchawki bezprzewodowe kosztujace np. 1000zl maja jakosc dzwieku sluchawek za 500zl, a reszta kasy idzie w ich bezprzewodowosc i marketingowe 'fajerwerki'. W przypadku, gdy sluchawki bezprzewodowe maja byc jeszcze budzetowym modelem za np. 300zl lub mniej jakosc dzwieku jest bardzo niska. Nie mowiac juz o tym, ze takie sluchawki bezprzewodowe w zdecydowanej wiekszosci przypadkow maja bardzo maly zasieg, ktoy wystarcza zaledwie do przemieszczania sie w obrebie jednego pomieszczenia, a nie calego domu/mieszkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym szukał super jakości dźwięku to na pewno nie inwestował bym w bezprzewodowe. Pisałem, zależy mi na wygodzie a dźwięk ma być OK, nie musi być świetny ale też nie może być jak w słuchawkach do telefonu za dychę.

Obecnie słuchawki bezprzewodowe które mam (model podałem wyżej) całkowicie zadowalają mnie jeśli idzie o jakość dźwięku a dałem za nie także 300 zł i to w media markcie gdzie wszystko jest raczej drogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...