Skocz do zawartości

Rozwiązany: Anno 1404 - szlaki handlowe.


Polecane posty

Mam problem z tym aspektem tej świetnej gry. Otoż, tworząc szlak handlowy (dajmy na to, z wysypy, ktora produkuje mi kaftany do mojej "głownej" wyspy), towary są nanoszone na statek, ale nie sa przekazywane innym portom. Wyglada to tak, ze plynie sobie statek, podbija do portu, zabiera te kaftany, wraca do mojej głownej wyspy, ale mimo, ze pokazuje sie nad statkiem ikonka (tj. te obracajace sie skrzynie), to towary nie sa przekazane i statek ponownie wraca do wysypy z kaftanami.) Tak samo, gdy probuje utworzyc szlak, ktory teoretycznie powinien przynosic zyski. Gdy tworze taki szlak to tam gdzie jest napis (nie pamietam go dokladnie) "proponowany dochod z tego szlaku" jest liczba 0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy tworzeniu nowego szlaku zaznaczasz także, że towar musi być gdzieś wyładowany? Szlak powinien wyglądać mniej więcej tak:

Miast A: Kamień +40

Miasto B (tam, gdzie ma być wyładowany/sprzedany towar): Kamień -40

I na tym cała zabawa polega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu wybrać wyspę na której mają być załadowywane na statek danego rodzaju dobra, oraz musisz wybrać "port docelowy", gdzie te dobra mają być rozładowane :smile: Tak działa opcja szlaku handlowego. Port załadunkowy i port rozładunkowy oraz statek przypisany do danego szlaku - te elementy muszą być wybrane podczas tworzenia szlaku handlowego :wink: Jak zabraknie jakiegokolwiek z nich - szlak nie będzie "działał poprawnie"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...