Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plazma13

Windows 7 zakup

Polecane posty

Pod koniec lipca mam zamiar kupic Windowsa 7. Jednak czy nie wiem czy wersje 64-bitowa czy 32. Kolega mi mowil ze na 64 bitach moga nie chodzic niektore gry (starsze), ale chce takze kupic Battlefielda 3 ktory podobno chodzi tylko na 64 bitach, wiec nie wiem co zrobic prosze wiec o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U większości taki klasyk jak Gothic 2 ,niektórym się jakimś cudem jednak udaje...

Tak to bardziej znane tytuły chodzą.

Podaj swoje ulubione...zobaczę może będę znał odpowiedź ...

A takie starsze jak Half life 2, Team Fortress 2 (zalezy mi zeby chodzilo), Bat. Bad Company 2, Call of Duty Black Ops (juz niekoniecznie starszy :P) GTA IV, Assassins Creed Brotherhood i takie tam rozne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań:

1.Dlaczego jak chce zmienić zgodność np. gry to domyslna jest ustawiona do Windowsa 95 a do wyboru nawet nie mam Xp (ktory aktualnie posiadam)?

2.Czy myślicie że Battlefield bedzie chodzil tez na 32 bitach czy tylko tak napisali ze sa potrzebne 64 bity?

3.Czy ktoś wie czy Team Fortress 2 chodzi na Win 7 na 64 bitach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam się aktywuje tą zgodność i można tylko do starszych windowsów. Jak tego nie zaznaczysz to normalnie masz xp.

battlefield pójdzie i na 32 i 64 bitach ale nie pójdzie na win xp. Jak już kupujesz to tylko 64 bity, żadnych problemów z tym nie ma, a system z 32 bitami obsłuży maks. 3.25 gb ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...